Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat. Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů. LED světelné zdroje, tvar klasické baňky. Vlastnosti produktu: Profesionální LED světelné zdroje pro síťové napětí. Vyzařovací úhel: až 300°. Nestmívatelné. Patice: E27. Životnost: až 15 000 h. Světelný zdroj je vyroben ze skla. Dobrá kvalita světla, index podání barev Ra: ≥ 80; konstantní barevnost.... Celý popis

Koupit za 184 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o zboží na objednávku.

Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.

Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
LED světelné zdroje, tvar klasické baňky. Vlastnosti produktu: Profesionální LED světelné zdroje pro síťové napětí. Vyzařovací úhel: až 300°. Nestmívatelné. Patice: E27. Životnost: až 15 000 h. Světelný zdroj je vyroben ze skla. Dobrá kvalita světla, index podání barev Ra: ≥ 80; konstantní barevnost. Výhody produktu: Světelné zdroje s inovativní „filamentovou" technologií LED. Design, rozměry, světelný tok srovnatelné s žárovkou nebo halogenovou žárovkou. Velmi nízká spotřeba energie. Žádné UV a nízké infračervené záření ve světelném kuželu. Okamžitě 100 % světla, bez náběhu. Může být snadno namontováno místo obyčejných žárovek. Druh použití: Dokonalé pro ozdobné instalace. Domácí použití. Všeobecné osvětlení. Venkovní použití pouze ve venkovních svítidlech (minimálně IP65).
Kód produktu: 11.442.706
EAN: 4058075590311
Zobrazit více

Články odjinud