Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat. Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů. Stmívatelné nízkonapěťové reflektorové světelné zdroje LED MR16 s konvenční kolíkovou paticí. Vlastnosti produktu: LED alternativa k nízkonapěťovým halogenovým zářivkám. Vysoká stálost barev: ≤ 3 SDCM. Stmívatelné. Patice: GU5.3. Světelný zdroj je vyroben ze skla. Výborné podání barev (Ra: 97).... Celý popis

Koupit za 356 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o zboží na objednávku.

Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.

Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Stmívatelné nízkonapěťové reflektorové světelné zdroje LED MR16 s konvenční kolíkovou paticí. Vlastnosti produktu: LED alternativa k nízkonapěťovým halogenovým zářivkám. Vysoká stálost barev: ≤ 3 SDCM. Stmívatelné. Patice: GU5.3. Světelný zdroj je vyroben ze skla. Výborné podání barev (Ra: 97). Životnost: až 40 000 h. Výhody produktu: Rychlá, snadná a bezpečná výměna bez přepojování. Design, rozměry, světelný tok srovnatelné s žárovkou nebo halogenovou žárovkou. Nízké náklady na údržbu díky dlouhé životnosti. Žádné UV a nízké infračervené záření ve světelném kuželu. Plynulé stmívání. Velmi vysoká kompatibilita stmívače, viz také www.ledvance.com/dim. Kompatibilní s mnoha běžnými a elektronickými předřadníky (viz také compatibility list). Okamžitě 100 % světla, bez náběhu. Druh použití: Prodejny a výstavní prostory. Domácí použití. Komerční použití. Zvýrazňující osvětlení. Venkovní použití pouze ve venkovních svítidlech (minimálně IP65).
Kód produktu: 11.461.677
EAN: 4058075609419
Zobrazit více

Články odjinud