Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat. Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů. LED světelné zdroje, klasický tvar tyčky. Vlastnosti produktu: LED alternativa ke konvenčním světelným zdrojům. Dobrá kvalita světla, index podání barev Ra: ≥ 80; konstantní barevnost. Světelné zdroje bez obsahu rtuti. Výhody produktu: Nízká spotřeba energie. Atraktivní vzhled světelného zdroje.... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o zboží na objednávku.

Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.

Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
LED světelné zdroje, klasický tvar tyčky. Vlastnosti produktu: LED alternativa ke konvenčním světelným zdrojům. Dobrá kvalita světla, index podání barev Ra: ≥ 80; konstantní barevnost. Světelné zdroje bez obsahu rtuti. Výhody produktu: Nízká spotřeba energie. Atraktivní vzhled světelného zdroje. Druh použití: Všechny místnosti, zvláště tam, kde jsou viditelné žárovky. Tam, kde jsou vyžadovány kompaktní a účinné světelné zdroje. Když musí svítilny vydržet dlouho a být odolné vůči častému zapínání a vypnutí.
Kód produktu: 11.420.446
EAN: 4058075428423
Zobrazit více

Články odjinud