Panasonic RZ-S500WE

90 %
Stars
(15 hodnocení)

Panasonic RZ-S500WE-K (černá) jsou výborná a kvalitní bezdrátová sluchátka do uší s vynikajícím zvukem a velmi výkonným hybridním rušením okolního hluku. Sluchátka výborně padnou do ucha, velmi pohodlně se nosí a jsou vhodná na všechny žánry hudby. Dodávají se včetně pěkného trasportního pouzdra, které slouží zároveň jako nabíjecí základna. Zákazníci také oceňují nebývalé pohodlí a kvalitu telefonování s těmito sluchátky. Ovládaní je jednoduché a kvalita hovorů příkladná.   Download image RZ-S500W-K Skutečně... Celý popis

Koupit za 2 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Panasonic RZ-S500WE-K (černá) jsou výborná a kvalitní bezdrátová sluchátka do uší s vynikajícím zvukem a velmi výkonným hybridním rušením okolního hluku. Sluchátka výborně padnou do ucha, velmi pohodlně se nosí a jsou vhodná na všechny žánry hudby. Dodávají se včetně pěkného trasportního pouzdra, které slouží zároveň jako nabíjecí základna. Zákazníci také oceňují nebývalé pohodlí a kvalitu telefonování s těmito sluchátky. Ovládaní je jednoduché a kvalita hovorů příkladná.

 

Download image

RZ-S500W-K Skutečně bezdrátová sluchátka RZ-S500W

Zůstaňte ve spojení. Bez ohledu na cokoliv. Opravdová bezdrátová sluchátka s potlačením šumu S500W poskytují vysoce výkonné potlačení šumu, abyste si mohli naplno užívat svou hudbu, kdykoliv a kdekoliv. Vaše hovory budou také křišťálově čisté díky jedinečné anténě a dvojitým směrovým mikrofonům.

                                                                     

Download image

Špičkové* duální hybridní potlačení šumu

Vysoce výkonné duální hybridní potlačení šumu kombinuje technologie zpětnovazebního a předsazeného potlačení šumu s analogovým a digitálním zpracováním zachyceného šumu. Bezdrátová sluchátka S500W tak nabízí vynikající podmínky, abyste se mohli zcela ponořit do zvukového obsahu. * Ke 20. prosinci 2019, v souladu s výzkumem společnosti Panasonic Corporation, měřeno pomocí pokynů v souladu s JEITA na trhu s opravdu bezdrátovými sluchátky potlačujícími šum.

 

Download image

Vynikající kvalita hovorů

Šest vysoce výkonných MEMS mikrofonů je vestavěno do jedinečné labyrintové skříně, která dovede potlačit šum větru. Nepříjemné zvuky jsou omezeny a došlo k vylepšení výkonu potlačení šumu a kvality hovoru. Díky přidané směrové technologii bezdrátová sluchátka S500W umožňují efektivní přenos vašeho hlasu při potlačení okolního šumu.

 

Download image

Stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech

Rozlučte se s občasnými přerušeními hudby nebo hovorů, a to i na přeplněných místech, díky optimalizovanému dotykovému snímači a anténě v kompaktním pouzdru sluchátek S500W, doplněným levopravým nezávislým systémem signalizace. Užijte si zasloužené stabilní spojení, ať jste kdekoliv.

 

Download image

Jedinečná konstrukce antény

Malé rozměry bezdrátových sluchátek S500W byly dosaženy díky integraci Bluetooth antény a dotykového snímače uvnitř ovládací části sluchátek a zároveň zlepšením stability připojení. Díky našemu vlastnímu patentovanému designu konstrukce antény dochází k maximalizaci výkonu antény i s malými rozměry produktu.

 

Download image

Nezávislé připojení levého a pravého sluchátka

Starší způsob přenosu ze zdroje do levého sluchátka a z levého sluchátka do pravého sluchátka. Tento způsob rychleji vybíjí baterii a je náchylný k přerušování signálu. Panasonic pro svá True Wireless sluchátka výlučně využívá novou metodu přenosu - z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň. Tato metoda zajišťuje stabilní přenos a nízkou spotřebu energie.

 

Download image

Přizpůsobte si je ke svým potřebám

Podpora aplikace Panasonic Audio Connect - Snadné párování - Inicializace nastavení - Potlačení šumu / ovládání okolního zvuku - Nastavení režimu zvuku - Hledání sluchátek

 

Download image

Kompatibilní s hlasovým asistentem

Funkce hlasových asistentů chytrých telefonů, například Siri®, Google Assistant™ a Amazon Alexa lze aktivovat ovládáním dotykového snímače sluchátka v uchu. Sluchátka vydrží přehrávání 6,5 hodiny na jedno nabití a až 19,5 hodiny při použití dobíjecího pouzdra. 15 minut rychlého nabíjení vám zajistí 70 minut doby přehrávání.

 

Download image

Použití na jedno ucho

Funkce přepínání rolí vám umožní používat jedno sluchátko, vlevo nebo vpravo. Sluchátka S500W jsou odolná vůči vodě v ekvivalentu třídy IPX4*, což znamená, že náhlé přeháňky vás nezaskočí. * S ekvivalentem IPX4 jsou kompatibilní pouze sluchátka. Nezahrnuje nabíjecí kolébku. Jednoduchým klepnutím na dotykový snímač sluchátek přepnete do režimu zvuku okolí k zachycení externích zvuků při poslechu hudby. Klepnutím na snímač na dvě sekundy můžete přecházet mezi režimy „Potlačení šumu“, „Zvuky okolí“ a „VYPNUTO“.

 

Download image

Nejlepší systém potlačení hluku na trhu

S naším systémem duálního hybridního potlačení hluku se můžete jediným stisknutím zcela ponořit do poslechu svého obsahu. Bezdrátová sluchátka S500W dosahují zcela výjimečné kvality poslechu díky kombinaci analogového a digitálního zpracování dat.

 

Download image

Vynikající kvalita hovorů

Slyšíte a říkáte pouze to, co chcete, ať už jste kdekoli. Díky šesti vysoce výkonným mikrofonům MEMS, které jsou zabudované v unikátní labyrintové konstrukci, dochází k dokonalému potlačení vnějšího hluku i větru.

 

Download image

Stabilní připojení i na rušných místech

Sluchátka mají integrovaný dotykový senzor s anténou v kompaktním optimalizovaném designu. Řekněte sbohem krátkým přerušením spojení při poslechu hudby nebo během hovoru. Užijte si zasloužené stabilní spojení, ať jste kdekoliv.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne
Doba přehrávání 6.5 hodin
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Panasonic
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 14 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 8 mm
Skládací sluchátka ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty