Ultimátní sklo & privátní filtr & antibakteriální ochrana v jednom! PanzerGlass AntiBacterial Edge-to-Edge Privacy Sklo renomované dánské značky PanzerGlass TM vyniká ultimátní ochranou displeje Vašeho telefonu je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, společnost PanzerGlass TM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná... Celý popis

Koupit za 597 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultimátní sklo & privátní filtr & antibakteriální ochrana v jednom!
PanzerGlass AntiBacterial Edge-to-Edge Privacy
Sklo renomované dánské značky PanzerGlass TM vyniká ultimátní ochranou displeje Vašeho telefonu je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, společnost PanzerGlass TM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.
Ochranná skla PanzerGlass TM se 24 měsíčním programem rozšířené garance jsou silná 0.4 mm a díky tomu nabízejí několikanásobně vyšší ochranu displeje před rozbitím oproti ostatním sklům na trhu.
Skla PanzerGlass TM velmi dobře odolají poškrábání nožem, klíčí a dalšími ostrými kovovými předměty.
Jak funguje Privacy filtr společnosti PanzerGlass?

Ve verzi Anti-bacterial – sklo je potaženo speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24h od kontaktu s ochranným sklem. Garantovaná účinnost nanovrstvy je po dobu 12 měsíců.

Aplikace ochranného skla
Aplikace je velice snadná, zvládnete ji sami. Díky nejkvalitnějšímu lepidlu vše probíhá rychle, jednoduše a hlavně bez vzduchových bublin.Okraje ochranných skel jsou zabroušeny tak, aby sklo bylo bezpečné a příjemné na dotek.
Sklo s označením „Easy Installation“ má adhézní vrstvu lepidla. Pokud pod sklem po nalepenízůstanou malé bublinky, které se nedaří vytlačit, pak nechte sklu čas, aby lepidlo zaschlo (max. 48h).Výjimkou je situace, kdy pod sklem zůstane prachové smítko, to lze dodatečně odstranit samolepkou„Dust Removal“. Můžete se také pokusit sklo nadzdvihnout nebo usadit znovu.

PanzerGlass™ Garance 24 měsíců
Vážíme si vaší volby, a proto vám po celou dobu dvouleté záruky garantujeme výměnu skla za nové:1. Při objektivně zhoršené reakci na dotek2. Při vadě lepící vrstvy3. Při omezení funkčnosti senzorůReklamaci můžete uplatnit u svého prodejce. Pro posouzení reklamace nesmí být sklo z telefonupředtím odstraněno.Pro více informací o rozšířené záruce PanzerGlass™ Garance 24 měsíců najdete zde.
Klíčové vlastnosti:
- Tloušťka 0.4mm- Tvrdost 9H- Snadná aplikace bez vzduchových bublin- 100% originální reakce na dotyk a vysoká citlivost- Nadstandardní ochrana displeje- Zpracování produktu dle požadavků výrobce telefonů- PanzerGlass™ Garance 24 měsíců- Privacy filtr
Obsah balení:
- Ochranné sklo PanzerGlass™- Unikátní sériové číslo skla v balení nebo zadní straně obalu- Vlhčený ubrousek- Utěrka z mikrovlákna- Pomůcka pro odstranění prachových částic- Manuál pro aplikaci ochranného skla
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud