Patriot PVS432G360C8K

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Patriot Viper Steel Společnost Patriot přináší řadu paměťových modulů s označením Viper Steel, s podporou nejnovějších Intel/AMD platforem a na míru navrženým hliníkovým chladičem, který modulům dodává čistý a elegantní vzhled. Unikátní chladič Série Viper Steel využívá na míru navržený výkonný chladič pro vysoký odvod tepla, aby byl zajištěn nekompromisní výkon, i při těch nejnáročnějších aplikacích. Kvalita Vyrobeny z nejkvalitnějších součástek, paměťové moduly série Viper jsou testovány a schvalovány... Celý popis

Koupit za 2 981 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Patriot Viper Steel
Společnost Patriot přináší řadu paměťových modulů s označením Viper Steel, s podporou nejnovějších Intel/AMD platforem a na míru navrženým hliníkovým chladičem, který modulům dodává čistý a elegantní vzhled.

Unikátní chladič
Série Viper Steel využívá na míru navržený výkonný chladič pro vysoký odvod tepla, aby byl zajištěn nekompromisní výkon, i při těch nejnáročnějších aplikacích.

Kvalita
Vyrobeny z nejkvalitnějších součástek, paměťové moduly série Viper jsou testovány a schvalovány pro kompatibilitu se systémem.

Přednosti Viper Steel

- Kvalita produktů Patriot
- Hliníkový chladič
- Podpora Intel XMP 2.0
- Frekvence 3600 MHz
Zobrazit více

Články odjinud