Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat. Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů. Světelný zdroj MASTER LEDspot LV poskytuje teplý, zvýrazňující paprsek aje ideálním řešením pro modernizaci bodového osvětlení. Model MASTER LEDspot LV je navržen jako náhrada za halogenové zdroje ažárovky. Přirozené podání barev přispívá knavození útulné apohodlné atmosféry vobytných prostorech... Celý popis

Koupit za 526 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedná se o zboží na objednávku.

Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem. Uhrazenou objednávku nelze stornovat.

Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Světelný zdroj MASTER LEDspot LV poskytuje teplý, zvýrazňující paprsek aje ideálním řešením pro modernizaci bodového osvětlení. Model MASTER LEDspot LV je navržen jako náhrada za halogenové zdroje ažárovky. Přirozené podání barev přispívá knavození útulné apohodlné atmosféry vobytných prostorech avpohostinských zařízeních azdůrazňuje krásu vystavených produktů voblasti prodeje. Nové, menší tělo lze umístit do většiny svítidel na trhu sobjímkou MR16 GU 5.3. Využívá patentované řešení společnosti Philips azaručuje nejširší možnou kompatibilitu se standardními 12V halogenovými elektronickými transformátory. Kromě toho také poskytuje paprsek vysoké intenzity srovnatelné shalogenovými bodovými reflektory MR16. Funkce stmívání umožňuje navození požadované atmosféry aje kompatibilní scelou paletou stmívačů. Vysoká hodnota SDCM zajišťuje větší konzistenci barev, která je zachována po celou dobu životnosti výrobku. Zdroj MASTER LEDspot LV přispívá kvelkým úsporám energie aminimalizuje náklady na údržbu, aniž by se tak dělo na úkor kvality světla aživotnosti výrobku. Vlastníkům obytných či komerčních prostor se tedy investice do tohoto produktu velmi rychle vyplatí.
Kód produktu: 11.460.734
EAN: 8719514307469
Zobrazit více

Články odjinud