Pořadač Kroniky Avelu

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Pryč s pytlíky! Drazí hrdinové, když dostanete chuť popasovat se s bestií, nenechte se odradit zdlouhavou přípravou na vaše dobrodružství, při které pomalu ochabuje vaše odhodlání. Díky praktickému pořadači opatřenými "magickými magnetickými kameny" máte hru připravenou rychleji než Godfrid Rychlý. Důležité komponenty pak máte po celou hru pěkně po ruce a vy se můžete plně soustředit na vaše putovaní Avelem. Pořadač pojme základní hru včetně rozšíření Adventurer's Toolkit a je rozdělen na 3 části,... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pryč s pytlíky!
Drazí hrdinové, když dostanete chuť popasovat se s bestií, nenechte se odradit zdlouhavou přípravou na vaše dobrodružství, při které pomalu ochabuje vaše odhodlání. Díky praktickému pořadači opatřenými "magickými magnetickými kameny" máte hru připravenou rychleji než Godfrid Rychlý. Důležité komponenty pak máte po celou hru pěkně po ruce a vy se můžete plně soustředit na vaše putovaní Avelem.
Pořadač pojme základní hru včetně rozšíření Adventurer's Toolkit a je rozdělen na 3 části, kde spodní oddělení pro žetony je připojeno magnety, takže je vyndání z krabice rychlé a pohodlné. 

Házení velkého počtu kostek vám citelně ulehčí naše házecí věž.Do velké věže - hradu se akorát vejdou všechny kostky z Kronik Avelu.

Stabilitu krajiny Avelu si můžete ještě vylepšit našimi podložkami s "puzzle" zámkem, které brání rozjíždění jednotlivých oblastí. Najdete je zde, případně si je můžete sami vytisknout z modelu, který poskytujeme volně ze stažení zde v Myším klubu.

 

Materiál: PLA, barevné (hnědá) 

Nejedná se o oficiálně licencovaný doplněk.

Originální komponenty jsou pouze pro ilustraci a nejsou součástí nabídky.
Zobrazit více

Články odjinud