Modrý oboustranný kryt pro Xiaomi Mi 8 SE Přichází nová řada plastových krytů, která chrání Váš Xiaomi Mi 8 SE jak ze zadní strany, tak i z boků a zepředu. Zkrátka tento kryt brání mobil proti nárazům, pádům či škrábancům ze všech stran. Součástí balíčku jsou 3 díly; jeden velký přes celou zadní stranu s výřezem na fotoaparát a čtečku otisků prstů, a také dva menší na horní a dolní přední část telefonu. Výřezy sedí na všechna tlačítka i otvory tak, aby k nim měl uživatel co nejjednodušší přístup.... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Modrý oboustranný kryt pro Xiaomi Mi 8 SE

Přichází nová řada plastových krytů, která chrání Váš Xiaomi Mi 8 SE jak ze zadní strany, tak i z boků a zepředu. Zkrátka tento kryt brání mobil proti nárazům, pádům či škrábancům ze všech stran. Součástí balíčku jsou 3 díly; jeden velký přes celou zadní stranu s výřezem na fotoaparát a čtečku otisků prstů, a také dva menší na horní a dolní přední část telefonu. Výřezy sedí na všechna tlačítka i otvory tak, aby k nim měl uživatel co nejjednodušší přístup. 

Barva i výřezy sedí přesně dle hlavního obrázku, ostatní fotografie mohou být pouze ilustrativní. Kryt je matně modrý po celé ploše, obléknete tedy Váš mobil zcela do nového. Perfektně se tak může vytvořit padnoucí módní doplněk.

Pozn.: Tento kryt bohužel není navržen na kombinaci s tvrzenými skly. Sklo se však pod kryt vejde, akorát je pak tužší manipulace a může dojít k únavě materiálu.

Vlastnosti:

- Barva: Modrá

- Materiál: pevné TPU (thermopolyuretan)

- Chrání mobil ze všech stran

- Zvýšená odolnost

- Tenké a lehké provedení

 

Návod:

- Rozložte kryt na 3 části.

- Vložte telefon do zadního krytu.

- Zasuňte vrchní a spodní částku krytu.
Zobrazit více

Články odjinud