Obal Fancy Book je peněženka a ochrana telefonu v jednom. Obal má kapsu na bankovní karty a potřebné doklady a skládá se do stojánku na televizi, což usnadňuje sledování filmů. Obal má praktické zapínání na magnet. Vnitřek je vyroben z pružného silikonu, který se přizpůsobí tvaru vybraného modelu telefonu, a má výřezy pro funkční tlačítka, které usnadňují používání zařízení. Vyrobeno z kvalitní ekologické kůže zajišťuje dostatečnou ochranu telefonu před poškrábáním a poškozením a kapsy umístěné... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Obal Fancy Book je peněženka a ochrana telefonu v jednom. Obal má kapsu na bankovní karty a potřebné doklady a skládá se do stojánku na televizi, což usnadňuje sledování filmů.

Obal má praktické zapínání na magnet. Vnitřek je vyroben z pružného silikonu, který se přizpůsobí tvaru vybraného modelu telefonu, a má výřezy pro funkční tlačítka, které usnadňují používání zařízení.

Vyrobeno z kvalitní ekologické kůže zajišťuje dostatečnou ochranu telefonu před poškrábáním a poškozením a kapsy umístěné uvnitř usnadňují pohodlné ukládání potřebných dokumentů.

Pouzdro se skládá do polohy televizního stojanu, což umožňuje například volné sledování filmů.

Pouzdro je k dispozici v široké škále barev - vnitřní strana krytu se vždy objeví v barvě zapínání.

Materiál: Materiál: organická kůže a silikon
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud