Flipové vyklápěcí pouzdro Fixed Opus na mobilní telefon Samsung Galaxy Note 10   Fixed Opus flip pouzdro v knížkovém provedení je skvělý obal, skoro až elegantní obleček pro ochranu mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 10. Na první pohled flipový kryt typu kniha pro mobil Samsung Galaxy Note 10 strhne svým skvělým zpracováním z umělé EKO kůže s lehce drsným povrchem, který neklouže v ruce.   Po otevření vyklápěcího pouzdra zůstanete ohromeni, jelikož spatříte na jedné straně přesně padnoucí silikonovou... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Flipové vyklápěcí pouzdro Fixed Opus na mobilní telefon Samsung Galaxy Note 10
 
Fixed Opus flip pouzdro v knížkovém provedení je skvělý obal, skoro až elegantní obleček pro ochranu mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 10.
Na první pohled flipový kryt typu kniha pro mobil Samsung Galaxy Note 10 strhne svým skvělým zpracováním z umělé EKO kůže s lehce drsným povrchem, který neklouže v ruce.
 
Po otevření vyklápěcího pouzdra zůstanete ohromeni, jelikož spatříte na jedné straně přesně padnoucí silikonovou vaničku, do které se umisťuje samotný telefon Samsung Galaxy Note 10 a na druhé straně naleznete dva praktické sloty na bankovy či platební karty, a tak může sloužit například i jako náhrada peněženky. A to se vyplatí.
 
Další obrovskou, ba i stěžijní výhodou vyklápěcího pouzdra Fixed Opus je možnost přetvoření ve velice praktický stojánek, jenž umožní například sledování filmů, receptů Jirky B., zábavných skečů či oblíbených youtuberů bez nutnosti telefon Samsung Galaxy Note 10 nikterak usilovně jinak podpírat.
 
Zapínání flipového obalu Fixed Opus zajišťuje již přeska, která ukrývá magnet a ten jako silák, drží obal zavřený. V případě barevného provedení se jedná i o zajímavý detail.
Telefon bude v naprostém bezpečí, na to vsaďte krk.
 
Shrnutí na závěr
Vyklápěcí pouzdro Fixed Opus doporučujeme všem, kteří chtějí mít svůj telefon maximálně chráněný, skoro nerozbitný a nevadí jim lehce zvětšené celkové rozměry telefonu Samsung Galaxy Note 10 v pouzdře.
 
Plusy
+ skvělá ochrana telefonu díky flipové konstrukci - typ kniha
+ gumová vanička - telefon v ní dobře drží a oproti plastové nepraská
+ pouzdro lze proměnit ve stojánek
+ zavírání na magnet
+ slot na bankovky či platební i jiné karty
 
Mínusy
- flipová pouzdra obecně zvětší telefon, tudíž lze hůře nosit v užší kapse
 
Pro nekompromisní ochranu telefonu Samsung Galaxy Note 10 doporučujeme navíc zakoupit i ochranné sklo na displej 
 
 
* obrázky produktu mohou být ilustrační, ale nebojte, flipový kryt Fixed Opus pasuje vždy dle popisku
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud