Obrněné pouzdro Forcell Armor Samsung Galaxy A51 černé Pancéřové pouzdro Forcell Armor pro Samsung Galaxy A51 je vyrobeno z velice odolného plastu a termoplastického TPU. Tato hybridní konstrukce zajišťuje extrémní pevnost a odolnost a dokonale tak ochrání váš telefon před poškrábáním, poškozením či nečistotami. - robustní a odolné pouzdro - vyrobeno z odolného plastu a termoplastického TPU - struktura pavoučí sítě - technologie Air Cushion - plný přístup ke všem tlačítkům, konektorům i fotoaparátu... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obrněné pouzdro Forcell Armor Samsung Galaxy A51 černé

Pancéřové pouzdro Forcell Armor pro Samsung Galaxy A51 je vyrobeno z velice odolného plastu a termoplastického TPU. Tato hybridní konstrukce zajišťuje extrémní pevnost a odolnost a dokonale tak ochrání váš telefon před poškrábáním, poškozením či nečistotami.

- robustní a odolné pouzdro

- vyrobeno z odolného plastu a termoplastického TPU

- struktura pavoučí sítě

- technologie Air Cushion

- plný přístup ke všem tlačítkům, konektorům i fotoaparátu

Obrněné pouzdro Forcell Armor pro Samsung Galaxy A51 obsahuje strukturu, podobnou pavoučí síti. Ta pohlcuje různé nárazy a šoky, které mohou v důsledku používání telefonu vzniknout. Lehce vystupující okraje chrání obrazovku a fotoaparát. Skvělou vychytávkou je pak technologie Air Cushion, která tlumí nárazy a chrání váš telefon Samsung Galaxy A51 při možném pádu z výšky.
Zobrazit více

Články odjinud