Moderní a originální pouzdro z materiálu imitující džínoviny. Stylové lemy a elegantní kombinace barev dokonale zdůrazňují vzhled telefonu. Pouzdro je vyrobeno z příjemných materiálů ve stylových barevných kombinacích - má elegantní prošívání, uvnitř i vně, a uvnitř je tkanina lemovaná barvou, která dokonale imituje kůži. Pouzdro má praktickou magnetickou sponu a dá se rozbalit do polohy pro knihu. Uvnitř jsou praktické kapsy na dokumenty, včetně jedné větší -  po celé délce, do které se vejdou... Celý popis

Koupit za 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní a originální pouzdro z materiálu imitující džínoviny. Stylové lemy a elegantní kombinace barev dokonale zdůrazňují vzhled telefonu.
Pouzdro je vyrobeno z příjemných materiálů ve stylových barevných kombinacích - má elegantní prošívání, uvnitř i vně, a uvnitř je tkanina lemovaná barvou, která dokonale imituje kůži.
Pouzdro má praktickou magnetickou sponu a dá se rozbalit do polohy pro knihu. Uvnitř jsou praktické kapsy na dokumenty, včetně jedné větší -  po celé délce, do které se vejdou větší bankovky.
Telefon je stabilně umístěn v silikonové vložce, která se ideálně hodí pro vyhrazený model zařízení s nezbytnými výřezy pro nabíječku, tlačítka pro ovládání hlasitosti a další funkční tlačítka, stejně jako reproduktory a objektiv fotoaparátu.
Pouzdro lze složit do podoby stojanu, což mimo jiné usnadňuje sledování filmů a procházení internetu.
Materiál: Materiál imitující džíny a ekokůže a TPU
 
!!! Obrázek je pouze ilustrační (na jiný model telefonu), zákazníkovy dodáno s přesnými výřezy na daný model telefonu !!!
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud