Pouzdro Forcell Silicone Lite Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Forcell Silicone je stylové, minimalistické pouzdro navržené jako dokonalý doplněk vašeho smartphonu. Vysoce kvalitní silikon a vnitřní podšívka z mikrovlákna poskytují spolehlivou ochranu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Díky potisku Soft-Touch je pouzdro extrémně příjemné na dotek a perfektně padne do ruky. Matná pogumovaná konstrukce chrání před náhodným vyklouznutím telefonu z ruky a zároveň zaručuje bezpečné uchopení. Pouzdro má přesné funkční výřezy pro zásuvku nabíječky, fotoaparát.... Celý popis

Popis

Forcell Silicone je stylové, minimalistické pouzdro navržené jako dokonalý doplněk vašeho smartphonu.
Vysoce kvalitní silikon a vnitřní podšívka z mikrovlákna poskytují spolehlivou ochranu zařízení před poškrábáním a poškrábáním. Díky potisku Soft-Touch je pouzdro extrémně příjemné na dotek a perfektně padne do ruky. Matná pogumovaná konstrukce chrání před náhodným vyklouznutím telefonu z ruky a zároveň zaručuje bezpečné uchopení.
Pouzdro má přesné funkční výřezy pro zásuvku nabíječky, fotoaparát. Kryty knoflíků jsou vyrobeny z pružného materiálu, který maximalizuje komfort používání.
Forcell Sillicone je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami, při nabíjení nemusíte sundávat víčko.
!!! Obrázek je pouze ilustrační (na jiný model telefonu), zákazníkovy dodáno s přesnými výřezy na daný model telefonu !!!
Zobrazit více

Články odjinud