Pouzdro Forcell TENDER. Vyrobeno z měkkého, na dotek příjemného materiálu. Vybaveno třemi kapsami na bankovky a doklady. Upevnění na magnet. Pouzdro Forcell TENDER poskytuje plnou ochranu zařízení, zajišťuje jeho záda a obrazovku. Vestavěná spona na magnet zabraňuje náhodnému otevření pouzdra a udržuje váš telefon v bezpečí. Tři vnitřní kapsy, viditelné po otevření klopy, umožňují bezpečné uložení dokumentů a bankovek. Díky perforaci na ohybu se pouzdro složí do pozice TV stojanu, tedy pohodlného... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pouzdro Forcell TENDER. Vyrobeno z měkkého, na dotek příjemného materiálu. Vybaveno třemi kapsami na bankovky a doklady. Upevnění na magnet.
Pouzdro Forcell TENDER poskytuje plnou ochranu zařízení, zajišťuje jeho záda a obrazovku. Vestavěná spona na magnet zabraňuje náhodnému otevření pouzdra a udržuje váš telefon v bezpečí.
Tři vnitřní kapsy, viditelné po otevření klopy, umožňují bezpečné uložení dokumentů a bankovek. Díky perforaci na ohybu se pouzdro složí do pozice TV stojanu, tedy pohodlného stojanu, který usnadňuje sledování filmů.
Instalace pouzdra je extrémně jednoduchá: flexibilní vložka umožňuje snadné umístění telefonu.
Materiál: eko kůže
Upozornění: Výřezy na obrázku pouzdra Tender jsou pouze ilustrační, pouzdro dodáno s přesnými výřezy na daný model telefonu !!!
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud