Pořiďte si výjimečný kryt a obal na mobil iPhone Obaly a kryty iSaprio na mobil iPhone jsou výjimečné svým vzhledem a designem. Dokonale kopírují váš telefon. Jsou velmi odolné, a přitom velmi tenké a lehké. Neváží téměř nic a zároveň spolehlivě ochrání váš telefon. Svojí výjimečností vás bezesporu odliší od ostatních. Pořiďte si kryt nebo obal na mobil a nestrachujte se o svůj drahý telefon.     Chcete ochránit váš telefon a mít unikátní kryt na iPhone? Pořiďte si tento kryt ještě dnes. Už... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pořiďte si výjimečný kryt a obal na mobil iPhone

Obaly a kryty iSaprio na mobil iPhone jsou výjimečné svým vzhledem a designem. Dokonale kopírují váš telefon. Jsou velmi odolné, a přitom velmi tenké a lehké. Neváží téměř nic a zároveň spolehlivě ochrání váš telefon. Svojí výjimečností vás bezesporu odliší od ostatních. Pořiďte si kryt nebo obal na mobil a nestrachujte se o svůj drahý telefon.

 

 

Chcete ochránit váš telefon a mít unikátní kryt na iPhone?

Pořiďte si tento kryt ještě dnes. Už zítra může být totiž pozdě. Telefon vám může přeci kdykoliv spadnout na tvrdou zem a rozbít se. Předejděte tomu. Předejděte drahým servisním opravám.

 

 Bezpečnost

Kryt je vyroben z kvalitního a tvrdého plastu, přitom je tenký a lehký. Neklouže z ruky. Spolehlivě ochrání váš telefon proti nárazům, pádům a poškrábání. Na přední stranu telefonu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo na mobily iPhone.

 

 Výjimečnost

Každý má rád výjimečné věci a tento kryt je velmi výjimečný. Design navrhovali profesionální designéři, kteří vynaložili maximum pro to, aby vás odlišili od ostatních.

 

 Zvýšená odolnost obrázku

Všechny motivy, respektive obrázky, jsou nadměrně odolné proti odření. Mají totiž jednu vlastnost, kterou řada levných krytů nemá. Obrázky jsou zalakovány.

 

 Skvělý detail obrázků

Kryty iSaprio mají obrázky vytvořené na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením. To dodá obrázku nekompromisní ostrost každičkého detailu. Sami se o tom můžete přesvědčit. Připravili jsme pro vás reálné video krytů iSaprio.

   

Ohlasy našich zákazníků

 

 

 Proč zakoupit tento kryt na iPhone? 
 Pevný a odolný plast.
Lehký a tenký.
Skvělé detaily obrázku.
Zalakovaný obrázek = odolnější proti odření.
Dobře omyvatelný.
Originální a stylový design.

 

 

Užitečné informace pro vás
 Doprava: od 49 Kč do 89 Kč nebo nad 900 Kč zdarma. Podrobnosti »
 Cena platby: od 0 Kč do 37 Kč. Podrobnosti »
 Ideální doprava a platba: Zásilkovna.cz při platbě předem za 49 Kč nebo nad 900 Kč zdarma. Podrobnosti »

 

Mohlo by vás zajímat

- VIDEO pružnosti krytu na mobil a detail motivu.

- Jak nalepit tvrzené sklo na mobil?

- Kryt na mobil s vlastní fotkou.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud