Uvedené flipové (otevírací) pouzdro (obal) s motivem Horror, určené pro telefon Samsung Galaxy Note 8, ochrání Váš telefon ze všech stran a navíc oceníte i jeho originální design. Jedná se o kvalitní pouzdro od českého výrobce iSaprio, které je ve tvaru knížky a otevírá se tedy do strany. Zadní strana pouzdra je vyrobena z PU kůže. Vnitřní strana je vytvořena ze semiše. Přední strana textílie s potiskem. Obal také obsahuje magnetický zámek, aby se pouzdro nemohlo samovolně otevřít. Uvnitř je... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Uvedené flipové (otevírací) pouzdro (obal) s motivem Horror, určené pro telefon Samsung Galaxy Note 8, ochrání Váš telefon ze všech stran a navíc oceníte i jeho originální design.
Jedná se o kvalitní pouzdro od českého výrobce iSaprio, které je ve tvaru knížky a otevírá se tedy do strany. Zadní strana pouzdra je vyrobena z PU kůže. Vnitřní strana je vytvořena ze semiše. Přední strana textílie s potiskem.
Obal také obsahuje magnetický zámek, aby se pouzdro nemohlo samovolně otevřít. Uvnitř je plastové pouzdro, do kterého se telefon upevní.
Pouzdro samozřejmě nezamezuje přístup k foťáku, tlačítkům a portům.
Na vnitřní straně také naleznete kapsičky pro kreditní karty, peníze a podobné osobní věci.
Kód produktu: DS58212841
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud