Hledáte parádní a stylový obal, respektive kryt na Huawei P10 Lite? Podívejte se na tento kryt, který je vyrobený z velmi odolného a kvalitního plastu. Obal je velmi tenký, lehký a skvěle padne do jakékoli ruky. Motivy, které na eshopu najdete, navrhovali profesionální designéři a proto vás odliší od ostatních. Veškeré kryty či obaly jsou zpracovávány na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením, které zachová každičký detail. Obaly na Huawei P10 Lite, od značky iSaprio, jsou zalakovány... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hledáte parádní a stylový obal, respektive kryt na Huawei P10 Lite? Podívejte se na tento kryt, který je vyrobený z velmi odolného a kvalitního plastu. Obal je velmi tenký, lehký a skvěle padne do jakékoli ruky. Motivy, které na eshopu najdete, navrhovali profesionální designéři a proto vás odliší od ostatních.

Veškeré kryty či obaly jsou zpracovávány na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením, které zachová každičký detail.

Obaly na Huawei P10 Lite, od značky iSaprio, jsou zalakovány kvůli zvýšení životnosti motivu. Proto jsou odolnější proti odření a jsou dobře omyvatelné.

Chraňte váš telefon maximálně.

Doporučujeme vám ke krytu zakoupit i ochranné tvrzené sklo na mobil. Jen touto ,,dvojí ochranou‘‘ uděláte maximum proto, abyste svůj milovaný Huawei ochránili co nejvíce.

 

 Proč zakoupit tento obal na Huawei P10 Lite? 

Kvalitní a odolný plast.

Lehký a tenký.

Vysoké rozlišení motivu / vysoký detail obrázku.

Zalakovaný motiv / obrázek = odolnější proti odření.

Dobře omyvatelný.

Originální a stylový design.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud