Tento parádní obal, respektive kryt na iPhone 8 je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. Kryt je velmi tenký, lehký a skvěle padne do ruky. Naše motivy jsou velmi originální, stylové a proto vás odliší vás od ostatních. Proč? Veškeré obaly jsou totiž navrženy profesionálními designéry a zpracovávány na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením, které zachová každičký detail. Kryty na iPhone 8, od značky iSaprio, jsou zalakovány kvůli zvýšení životnosti motivu. Kryty jsou tak odolnější... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento parádní obal, respektive kryt na iPhone 8 je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. Kryt je velmi tenký, lehký a skvěle padne do ruky. Naše motivy jsou velmi originální, stylové a proto vás odliší vás od ostatních.

Proč?

Veškeré obaly jsou totiž navrženy profesionálními designéry a zpracovávány na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením, které zachová každičký detail.

Kryty na iPhone 8, od značky iSaprio, jsou zalakovány kvůli zvýšení životnosti motivu. Kryty jsou tak odolnější proti odření a jsou dobře omyvatelné.

Myslíte to s bezpečností vašeho mobilu vážně?

Doporučujeme vám k obalu na mobil zakoupit i ochranné tvrzené sklo. Jen touto ,,dvojí ochranou‘‘ uděláte maximum proto, abyste svůj milovaný iPhone ochránili co nejvíce.

 

 Proč zakoupit tento kryt na iPhone 8? 

Kvalitní a odolný plast.

Lehký a tenký.

Vysoké rozlišení motivu / vysoký detail obrázku.

Zalakovaný motiv / obrázek = odolnější proti odření.

Dobře omyvatelný.

Originální a stylový design.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud