Pouzdro Jekod TPU je vyrobeno z kvalitního a především pevného silikonu, který zaručuje pevnost, odolnost a vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro skvěle drží na přístroji a maximálně kryje povrch telefonu. Jekod TPU je značkové pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu. Velmi příjemné na omak. Zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu. Silikonové pouzdro Jekod nijak nezakrývá tlačítka, ale ani nabíjecí a sluchátkové... Celý popis

Koupit za 83 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pouzdro Jekod TPU je vyrobeno z kvalitního a především pevného silikonu, který zaručuje pevnost, odolnost a vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro skvěle drží na přístroji a maximálně kryje povrch telefonu.
Jekod TPU je značkové pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu.
Velmi příjemné na omak. Zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu.
Silikonové pouzdro Jekod nijak nezakrývá tlačítka, ale ani nabíjecí a sluchátkové konektory. Mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.
Vřele tento produkt doporučujeme ke kvalitní ochraně vašeho mobilního telefonu.
V balení pouzdra Jekod navíc najdete i vysoce kvalitní statickou ochrannou fólii na displej mobilního telefonu spolu s hadříkem z mikrovlákna.
Zobrazit více

Články odjinud