PRŮHLEDNÉ POUZDRO: Průhledné pouzdro zachovává původní vzhled Vašeho mobilního telefonu a přitom chrání proti poškrábání a běžnému opotřebení. Design tohoto pouzdra dodá Vašemu mobilnímu telefonu novou eleganci. TÉMĚŘ NEVIDITELNÁ OCHRANA: Pouzdra značky kwmobile jsou průhledná, takže zachovávají originální design Vašeho smartphone. SKVĚLE PADNE DO RUKY: Materiál pouzdra je bytelný a odolá nečistotám. Pouzdro dobře padne do ruky a podtrhne unikátní design Vašeho Xiaomi Mi 10 Lite (5G). LEHKÉ A TENKÉ:... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PRŮHLEDNÉ POUZDRO: Průhledné pouzdro zachovává původní vzhled Vašeho mobilního telefonu a přitom chrání proti poškrábání a běžnému opotřebení. Design tohoto pouzdra dodá Vašemu mobilnímu telefonu novou eleganci.
TÉMĚŘ NEVIDITELNÁ OCHRANA: Pouzdra značky kwmobile jsou průhledná, takže zachovávají originální design Vašeho smartphone.
SKVĚLE PADNE DO RUKY: Materiál pouzdra je bytelný a odolá nečistotám. Pouzdro dobře padne do ruky a podtrhne unikátní design Vašeho Xiaomi Mi 10 Lite (5G).
LEHKÉ A TENKÉ: Pouzdro je navrženo velmi lehké a mimořádně tenké.
NAVRŽENO PRO VÁŠ SMARTPHONE: Tento kryt je navržen pro Xiaomi Mi 10 Lite (5G).
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud