Silikonové, poloprůhledné pouzdro Milky Case Ceníte si charakteristického vzhledu svého smartphonu a zároveň jej chcete chránit před poškozením ? Silikonové, poloprůhledné pouzdro Milky Case je výbornou volbou, protože plní obě svěřené role. Průhledná matná zadní strana krytu zajímavým způsobem zobrazuje design zařízení beze změny jeho vzhledu. Kontrastní boky se sytou barvou doplňují originální vzhled pouzdra . Nejdůležitější výhody Milky Case: - Telefon vám nevyklouzne z ruky . Pouzdro Milky... Celý popis

Koupit za 154 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Silikonové, poloprůhledné pouzdro Milky Case

Ceníte si charakteristického vzhledu svého smartphonu a zároveň jej chcete chránit před poškozením ? Silikonové, poloprůhledné pouzdro Milky Case je výbornou volbou, protože plní obě svěřené role. Průhledná matná zadní strana krytu zajímavým způsobem zobrazuje design zařízení beze změny jeho vzhledu. Kontrastní boky se sytou barvou doplňují originální vzhled pouzdra .

Nejdůležitější výhody Milky Case:

- Telefon vám nevyklouzne z ruky . Pouzdro Milky Case má matný povrch, který dobře drží
- Pouzdro dobře ochrání váš telefon před jakýmkoliv mechanickým poškozením
- Chrání i hrany zařízení – k povrchu telefonu přilne gelový rám podepřený tuhými zády

Jisté uchopení s Milky Case
Matný povrch není pouze čistě vizuální stránkou. Přítomnost skořepiny s takovou texturou činí váš smartphone v ruce ještě bezpečnější. Máte tak záruku, že riziko nechtěného vyklouznutí zařízení z ruky je minimální.

Minimalistické a pevné pouzdro na telefon
Přestože je pouzdro minimalistické, je mu 100% plně svěřeno. Silikonové, poloprůhledné pouzdro Milky Case chrání váš smartphone před účinky mechanického poškození - poškrábáním nebo prasknutím. Snižuje riziko vzniku neestetických otisků prstů a jiných skvrn. Vaše zařízení bude nejen v bezpečí, ale bude také skvěle vypadat.

Nějakou podporu
Pouzdro má gelový rám a mírně tužší záda, díky čemuž dobře drží telefon. Přesně přilne k okrajům, čímž se minimalizuje riziko rýh nebo promáčknutí. Nový smartphone vám tedy bude sloužit mnohem déle!
Zobrazit více

Články odjinud