Skvěle ochrání a skvěle vypadá Tento kryt nejenže ochrání Váš iPhone SE 2020/iPhone SE 2022/iPhone 8/iPhone 7 zezadu před poškrábáním a prasklinkami, ale také dobře vypadá a rozsvítí Vaše Apple zařízení žlutou barvou. Jednoduchý a prostý vzhled může být cesta pro lidi, kteří chtějí poskytnou svému iPhonu základní ochranu a zároveň chtějí svůj iPhone odlišit.   Lehký a tenký Tento kryt je vyroben z lehkého a odolného termoplastického polyurethanu, tudíž jeho váha přesahuje sotva pár desítek gramů.... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skvěle ochrání a skvěle vypadá

Tento kryt nejenže ochrání Váš iPhone SE 2020/iPhone SE 2022/iPhone 8/iPhone 7 zezadu před poškrábáním a prasklinkami, ale také dobře vypadá a rozsvítí Vaše Apple zařízení žlutou barvou. Jednoduchý a prostý vzhled může být cesta pro lidi, kteří chtějí poskytnou svému iPhonu základní ochranu a zároveň chtějí svůj iPhone odlišit.

 

Lehký a tenký

Tento kryt je vyroben z lehkého a odolného termoplastického polyurethanu, tudíž jeho váha přesahuje sotva pár desítek gramů. Díky tomuto na svém iPhonu sotva postřehnete, že nějaký obal je.

 

Skvěle padne do ruky

Jelikož tento silikonový obal je vyroben pro modely iPhone SE 2020, iPhone SE 2022, iPhone 7 a iPhone 8 , takže obal celý telefon obepíná a  je volbou, pokud vlastníte i jeden ze starších zmíněných telefonů. Telefon padne do ruky jako ulitý a obal nijak nepřekáží v manipulaci s Vašim zařízením.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud