Ohebné pouzdro Nillkin Aoge Leather Case potažené přírodní kůží Kožené pouzdro Nillkin Aoge je ztělesněním elegance, pokud jde o zabezpečení telefonu proti mechanickému poškození. Zadní panel je vyroben z kvalitní přírodní kůže, která je příjemná na dotek a zlepšuje úchop telefonu, zbytek je vyroben z kvalitního materiálu TPU. Pouzdro je zakončeno citlivými tlačítky a logem výrobce, což mu dodává exkluzivní charakter s tlumeným stylem. Určeno k ochraně před poškrábáním a pády při každodenním používání... Celý popis

Koupit za 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ohebné pouzdro Nillkin Aoge Leather Case potažené přírodní kůží

Kožené pouzdro Nillkin Aoge je ztělesněním elegance, pokud jde o zabezpečení telefonu proti mechanickému poškození. Zadní panel je vyroben z kvalitní přírodní kůže, která je příjemná na dotek a zlepšuje úchop telefonu, zbytek je vyroben z kvalitního materiálu TPU. Pouzdro je zakončeno citlivými tlačítky a logem výrobce, což mu dodává exkluzivní charakter s tlumeným stylem. Určeno k ochraně před poškrábáním a pády při každodenním používání telefonu.

Vsaďte na originální silikonové pouzdro Nillkin. Barva krytu a přesné padnutí dokonale zdůrazní vzhled vašeho zařízení a vnitřek lemovaný měkkým mikrovláknem zajistí bezpečí zadnímu krytu. Zabraňte náhodnému poškození, díky silikonovému pouzdru si můžete být jisti, že pád z malé výšky nepoškodí váš smartphone.

Zadní panel pouzdra je kožená mini peněženka na platební karty nebo doklady. Kapsa se uzavírá klipem a drží obsah bezpečně na svém místě.

Nejdůležitější vlastnosti

- Elegantní kožené pouzdro
- Kapsa na doklady nebo platební karty
- Pouzdro má elegantní design, který bude fungovat v každé situaci. Nezáleží na tom, zda půjde o obchodní schůzku nebo běžnou společenskou konverzaci
- Doplněk je vyroben z na dotek příjemné přírodní kůže a podpořen vnitřní vrstvou TPU odolnou proti nárazům
- Díky uzavřenému provedení pouzdra je telefon dokonale chráněn ze všech stran
- Jemně zvýšené okraje navíc chrání displej a čočku fotoaparátu
- Přesné výřezy zaručují snadný přístup ke všem potřebným portům

Pravá, přírodní kůže

Nillkin Aoge je vyrobeno ze 100% pravé kůže. Textura každého produktu, který obdržíte, je jedinečná. To, co se může zdát jako nedokonalost, to ve skutečnosti dělá jedinečným.

Funkce peněženky

Na zadní straně krytu najdete místo pro uložení platební karty, dokladů nebo pár bankovek. Minimalistická peněženka pro uložení toho nejdůležitějšího.

Jedinečný vzhled

Kryt poskytuje plnou ochranu telefonu. Dokonale se hodí k telefonu. Chrání pouzdro telefonu proti oděru a poškrábání.

Precizní zpracování

Fotografujte, poslouchejte hudbu, nabíjejte telefon a používejte boční tlačítka, aniž byste museli sundávat pouzdro! Vynikající výřezy poskytují snadnější přístup ke všem portům, všem tlačítkům, senzorům, reproduktorům a fotoaparátu telefonu.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud