Pouzdro Nillkin silikonové Xiaomi Mi A2 Lite bílé

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Xiaomi Mi A2 Lite je nesporně pěkně vypadající telefon. Chete, aby i po čase vypadal stejně dobře, jako když jste ho rozbalili z krabičky? Pak byste určitě neměli zapomenout nad jeho ochranou. Jednou z možností je silikonové pouzdro Nillkin, které se snadno instaluje a ochrání záda i hrany zařízení před škrábanci, vrypy a dalšími nástrahami okolního světa. Silikonové provedení zajišťuje pevnější úchop telefonu, který bude méně klouzat v dlani. Tím se snižuje riziko pádu na zem. Na výběr je několik... Celý popis

Popis

Xiaomi Mi A2 Lite je nesporně pěkně vypadající telefon. Chete, aby i po čase vypadal stejně dobře, jako když jste ho rozbalili z krabičky? Pak byste určitě neměli zapomenout nad jeho ochranou. Jednou z možností je silikonové pouzdro Nillkin, které se snadno instaluje a ochrání záda i hrany zařízení před škrábanci, vrypy a dalšími nástrahami okolního světa.
Silikonové provedení zajišťuje pevnější úchop telefonu, který bude méně klouzat v dlani. Tím se snižuje riziko pádu na zem. Na výběr je několik barevných variant, ze kterých si určitě vyberete.
Vlastnosti
Typ: silikonové pouzdro
Pro model: Xiaomi Mi A2 Lite
Výrobce: Nillkin
Ochrání před škrábanci a vrypy
Může zmírnit následky pádu
Více barevných provedení
Obsah balení1x silikonové pouzdro Nillkin pro telefon Xiaomi Mi A2 Lite
Zobrazit více

Články odjinud