Mimořádně elegantní a stylové pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže.Pouzdro má praktickou kapsu na potřebné dokumenty, peníze či platební kartu. Hlavní výhodou pouzdra je magnetický uzávěr, což je mimořádně výhodné pro každodenní použití. Pouzdro lze složit do televizního stojanu, což usnadňuje například volné sledovánífotografií, filmy nebo procházení internetu. Uvnitř je silikonová vložka na telefon vyrobená ve stejné barvě jako pouzdro.Pouzdro má výřezy pro konektory, fotoaparát... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mimořádně elegantní a stylové pouzdro vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže.Pouzdro má praktickou kapsu na potřebné dokumenty, peníze či platební kartu.
Hlavní výhodou pouzdra je magnetický uzávěr, což je mimořádně výhodné pro každodenní použití.
Pouzdro lze složit do televizního stojanu, což usnadňuje například volné sledovánífotografií, filmy nebo procházení internetu.
Uvnitř je silikonová vložka na telefon vyrobená ve stejné barvě jako pouzdro.Pouzdro má výřezy pro konektory, fotoaparát nebo reproduktory.
Upozornění: Výřezy na obrázku pouzdra Smart jsou pouze ilustrační, pouzdro dodáno s přesnými výřezy na daný model telefonu !!!
Zobrazit více

Články odjinud