Razer Basilisk Essential Seznamte se s herní myší Razer Basilisk Essential, která je vybavena mnoha přizpůsobitelnými funkcemi. Maximalizujte své příslušenství a využijte naplno své herní schopnosti! Ty nejlepší vlastnosti Optický senzor s rozlišením 6400 DPI pro ještě lepší kontrolu nad pohybem. 7 programovatelných tlačítek pro přiřazování maker a funkcí. Mechanické přepínače Razer s rychlou odezvou a trvanlivostí až 20 milionů kliknutí. Osvětlení Razer Chroma s 16.8 miliony volitelných možností... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Razer Basilisk Essential Seznamte se s herní myší Razer Basilisk Essential, která je vybavena mnoha přizpůsobitelnými funkcemi. Maximalizujte své příslušenství a využijte naplno své herní schopnosti!
Ty nejlepší vlastnosti Optický senzor s rozlišením 6400 DPI pro ještě lepší kontrolu nad pohybem. 7 programovatelných tlačítek pro přiřazování maker a funkcí. Mechanické přepínače Razer s rychlou odezvou a trvanlivostí až 20 milionů kliknutí. Osvětlení Razer Chroma s 16.8 miliony volitelných možností barev.
Paddle - speciální boční ovládací tlačítko Pomocí tohoto multifunkčního tlačítka můžete aktivovat naprogramovaná makra a funkce, které vám pomohou přizpůsobit se různým scénářům ve hře. Zde je několik způsobů, jak ho využít:
Push-to-Talk – stiskněte ho a držte, když ve své hře mluvíte do vysílačky. DPI Shifting – podržte tlačítko a získejte nízké DPI, které vám přijde vhod při odstřelování ve FPS hrách. Po uvolnění tlačítka se dostanete zpět do výchozího nastavení. Funkce Press & Hold - kdykoliv nabíjíte speciální útok nebo se léčíte, použijte toto tlačítko pro rychlé a bezstarostné využití těchto funkcí.
Klíčové vlastnosti Optická herní myš se speciálním bočním ovládacím tlačítkem. Ergonomie pro pravoruké hráče. Optický senzor s rozlišením 6400 DPI. Zrychlení 220 palců za sekundu (IPS) / 30G. Mechanické přepínače Razer s rychlou odezvou a trvanlivostí až 20 milionů kliknutí. 7 programovatelných tlačítek. Hmatové rolovací kolečko. Gumové boční úchyty pro perfektní úchop. Osvětlení Razer Chroma s 16,8 miliony barev. Funkce Razer Synapse 3.
Zobrazit více

Články odjinud