Světová nejznámější mechanická herní klávesnice je zase o krok dál a mění hru. Vstupte do nové bezdrátové éry s Razer BlackWidow V3 Pro - se 3 režimy připojení pro bezkonkurenční všestrannost a uspokojivý herní zážitek. Klávesnice je složena z nejlepších přepínačů ve své třídě a kláves plné výšky. 3 REŽIMY PŘIPOJENÍ Razer™ HyperSpeed slouží pro bezchybný bezdrátový výkon při hraní her, nebo přepněte na Bluetooth a připojte až 3 zařízení - bezproblémové přepínání mezi nimi pomocí jediného přepínače.... Celý popis

Koupit za 5 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Světová nejznámější mechanická herní klávesnice je zase o krok dál a mění hru. Vstupte do nové bezdrátové éry s Razer BlackWidow V3 Pro - se 3 režimy připojení pro bezkonkurenční všestrannost a uspokojivý herní zážitek. Klávesnice je složena z nejlepších přepínačů ve své třídě a kláves plné výšky.

3 REŽIMY PŘIPOJENÍ
Razer™ HyperSpeed slouží pro bezchybný bezdrátový výkon při hraní her, nebo přepněte na Bluetooth a připojte až 3 zařízení - bezproblémové přepínání mezi nimi pomocí jediného přepínače. Zahrnuje odnímatelný kabel USB-C pro nabíjení během používání.

Specifikace:
Typ spínače: Zelený mechanický spínač Razer™
Podsvícení: Razer Chroma™ s 16,8 miliony přizpůsobitelných barevných možností
Ergonomická opěrka zápěstí: Ano
Paměť v zařízení: Hybridní integrované úložiště - až 5 profilů
Klávesy kontroly médií: Ano
Připojení: Kabelové (USB), 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth

Ostatní:
Životnost kláves až 80 milionů kliknutí
Razer Synapse 3 povolen
N-key rollover
Plně programovatelné klávesy s průběžným záznamem maker
Možnost herního režimu
1000 Hz Ultrapolling
Hliníková konstrukce
Zobrazit více

Články odjinud