Herní myš Razer DeathAdder Essential Proč zvolit myš právě od společnosti Razer? Možná pro jejich prokazatelnou odolnost a dokonalou ergonomii. Rodinka myší Razer DeathAdder je navíc jednou z nejznámějších a neuznávanějších kolekcí herních myší - s více jak 9 miliony prodaných kusů po celém světě a desítkami slavných ocenění. A teď přivítejme dalšího člena, společnost Razer si pro vás připravila myš DeathAdder Essential. Skvělá ergonomie zůstala Myš Razer DeathAdder Essential si zachovává klasickou... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní myš Razer DeathAdder Essential
Proč zvolit myš právě od společnosti Razer? Možná pro jejich prokazatelnou odolnost a dokonalou ergonomii. Rodinka myší Razer DeathAdder je navíc jednou z nejznámějších a neuznávanějších kolekcí herních myší - s více jak 9 miliony prodaných kusů po celém světě a desítkami slavných ocenění. A teď přivítejme dalšího člena, společnost Razer si pro vás připravila myš DeathAdder Essential.

Skvělá ergonomie zůstala
Myš Razer DeathAdder Essential si zachovává klasickou ergonomickou podobu, která je vám známá z předchozích generací Razer DeathAdder. Její elegantní a perfektně tvarované tělo je navrženo pro pohodlí, což vám umožňuje udržet vysokou úroveň výkonu i v průběhu dlouhých herních maratonů.

Vrací se k základům
Užijte si perfektní kontrolu nad pohybem myši a zároveň rychlé a přesné reakce. To vám umožní optický senzor s rozlišením 6400. Senzor je schopen zvládnout rychlost až 220 palců za vteřinu s akcelerací 30 G.

Dlouhá životnost
Myš je vybavena novými mechanickými spínači Razer Mechanical Mouse Switches, které jsou vyvinuty ve spolupráci se špičkou v oblasti spínačů, společností Omron. Jsou optimalizovány pro rychlou odezvu a konstruovány na životnost 10 milionů stisknutí.

Vlastnosti

- Připojení: USB
- Délka kabelu [m]: 1,8
- Opletený kabel: Ano
- Ergonomie: pravoruká
- Snímač pohybu: Optický
- Doba odezvy [ms]: 1
- Maximální citlivost [DPI]: 6 400
- Typ spínače: Razer Switches
- Počet tlačítek: 5
- Programovatelná tlačítka: Ano
- Kolečko: Mechanické
- Výška [mm]: 43
- Šířka [mm]: 73
- Hloubka [mm]: 127
- Hmotnost [g]: 96
Zobrazit více

Články odjinud