Realme 9i 4GB/128GB

0 %
Stars
(1 hodnocení)

Realme 9i Špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 680 Špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 680 využívá pokročilý 6nm proces s výkonným procesorem ARM Cortex-A73 a Cortex-A53, který poskytuje takt až 2,4 GHz, což telefonu dává bezprecedentní výkon. Ohromný výkon a nízká spotřeba energie Ve srovnání s 12nm je vlajková loď 6nm menší a pokročilejší proces s hustotou tranzistorů až 114 milionů tranzistorů na čtvereční milimetr, což přináší do Realme 9i ohromný výkon a také nízkou spotřebu energie.... Celý popis

Koupit za 5 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Realme 9i
Špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 680
Špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 680 využívá pokročilý 6nm proces s výkonným procesorem ARM Cortex-A73 a Cortex-A53, který poskytuje takt až 2,4 GHz, což telefonu dává bezprecedentní výkon.

Ohromný výkon a nízká spotřeba energie
Ve srovnání s 12nm je vlajková loď 6nm menší a pokročilejší proces s hustotou tranzistorů až 114 milionů tranzistorů na čtvereční milimetr, což přináší do Realme 9i ohromný výkon a také nízkou spotřebu energie.

Technologie Dynamic RAM Expansion
Výkonná technologie realme Dynamic RAM Expansion (DRE) umožňuje rozšířit 6 GB paměti až o 5 GB na 11 GB pro ještě plynulejší zážitek.

Interní úložiště 128 GB
Díky velkému úložišti až 128 GB můžete uložit spoustu vašich věcí
oblíbené filmy a hry.

Duální stereo reproduktory
Realme 9i je vybaven pokročilými duálními stereo reproduktory, které podporují Hi-Res . Zvuk poskytují špičkový a ve vysoce věrné zvukové verzi.

Rychlejší a bezpečnější nabíjení
Ve srovnání s Realme 8i má Realme 9i o 36 % vyšší rychlost nabíjení, 33W nabíjecí výkon a 5stupňovou ochranu nabíjení, která umožňuje rychlejší a bezpečnější nabíjení.

Obrovská energie baterie
Vysokokapacitní baterie s kapacitou 5 000 mAh poskytuje obrovskou energii, takže si můžete užívat dlouhotrvajícího výkonu, který vás pohání hraním her a přehráváním videa po celý den. Povolte režim Super Power Saving Mode a dokonce i 5 % energie může zajistit prodloužený pohotovostní režim až na 49,9 hodin.

Pohlcující barevný displej
Velká 16,7cm (6,6palcová) barevná obrazovka se může pochlubit obnovovací frekvencí 90 Hz. Poskytne vám plynulý vizuální zážitek ve vysokém rozlišení. K dispozici je také 5 úrovní dynamické obnovovací frekvence, které inteligentně odpovídají různým požadavkům na snímkovou frekvenci u více scén a pomáhají zlepšit celkovou energetickou účinnost telefonu.

Ohromující HD snímky

- 50MPx hlavní fotoaparát
- Černobílý portrétní fotoaparát
- Makro objektiv - vzdálenost 4 cm

Selfie kamera s funkcemi
Realme 9i, vybavený 16MPx HD fotoaparátem s několika funkcemi pro selfie, vám pomůže pořizovat úžasné selfie v každém okamžiku.

Realme UI 2.0 na bázi OS Android 11.0
Pro bohatou představivost generace Z přináší realme UI 2.0 neuvěřitelné možnosti přizpůsobení, takže můžete své uživatelské rozhraní Realme volně kombinovat a vytvářet, jak chcete.

- Libovolné balíčky ikon
- Různé barvy uživatelského rozhraní
- Umění pouhým dotykem a další
Zobrazit více

Články odjinud