RF Elements HG3-TP-A90

0 %
Stars
(0 hodnocení)

HG3-TP-A90 je 5GHz sektorová anténa typu "horn" z dílny RF elements a vyznačuje se 90° asymetrickým vyzařovacím úhlem, ziskem 16dBi a Twistport konektorem. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových antén. TwistPort konektor TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a díky snadné manipulaci s ním mění veškeré zavedené standardy. Nejsou zde žádné vf konektory nebo RF kabely, které způsobují významné ztráty signálu.... Celý popis

Koupit za 8 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HG3-TP-A90 je 5GHz sektorová anténa typu "horn" z dílny RF elements a vyznačuje se 90° asymetrickým vyzařovacím úhlem, ziskem 16dBi a Twistport konektorem. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových antén.

TwistPort konektor
TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a díky snadné manipulaci s ním mění veškeré zavedené standardy. Nejsou zde žádné vf konektory nebo RF kabely, které způsobují významné ztráty signálu. Ve srovnání s běžně používanými koaxiálními kabely a konektory je ztráta na TwistPortu téměř neměřitelná. Spojení a rozpojení je geniálně jednoduché a může být provedeno jednou rukou.

Žádné boční laloky
Asymetrické HG3-TP antény nevyzařují boční laloky, doslova zaměřují energii na jeden hlavní signální paprsek. Takové chování je jedno z nejdůležitějších v bezdrátových sítích. Díky těmto jedinečným vyzařovacím vlastnostem sbírá rádio ve srovnání se stávajícími anténami běžného sektoru značně méně hluku. Problém hluku je přímo spojen s bočními laloky antény - v zásadě nevyhnutelným prvkem ve většině konkurenčních produktů. HG3-TP antény se chovají jinak, jsou v podstatě "hluché" mimo hlavní paprsek.

Pokrytí bez mrtvých zón
Pokrytí tradičních sektorových antén má specifický tvar - pokud je AP příliš vysoko, tak klienti, kteří jsou blízko, trpí nízkou kvalitou signálu. Jak se říká: "pod svícnem je největší tma". Asymetrické sektorové antény vyzařují signál s kruhově zplacatělým tvarovaným paprskem. Z toho důvodu je pokrytí signálem z asymetrických sektorových antén téměř bez mrtvých zón, i klienti umístění blízko u AP budou spokojeni.

Vynikající škálovatelnost
Unikátní vyzařovací charakteristika, minimální boční laloky a extrémně nízké zpětné záření umožňuje umístění více antén na jednom bodě i vybudování více samostatných bodů, což umožní lépe rozložit zátěž na jednotlivá AP a zvýšit tak rychlosti k jednotlivým klientům.

Podpora platforem
Pro použití produktů třetích stran, jako MikroTik, Ubiquiti nebo Cambium, RF elements nabízí širokou škálu adaptérů, které umožní snadné připojení těchto zařízení na TwistPort konektor. Díky tomu můžete jakoukoliv jednotku pomocí jediného cvaknutí přendat do jiné antény bez šroubování pigtailů.

Inovativní držák
Asymetrické antény HG3-TP jsou vybaveny inovativním montážním systémem. Montáž držáku a antény je oddělena a provádí se ve dvou krocích.

Obsah balení
- Anténa
- Precizní držák

Technické parametry

Bezdrátové vlastnosti
MIMO, SISO: 2 x 2
Polarizace: VH
Předozadní poměr [dB]: 30
Bezdrátové frekvence: 5 GHz
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 90
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 25
Typ antény: Sektorová
Zisk antény [dBi]: 16

Fyzické charakteristiky
Odolnost proti větru [km/h]: 160
Určeno na stožár o průměru [mm]: 22 až 80
Použití: Venkovní
Materiál: Hliník, UV stabilní plast ABS, Nerezová ocel, Polykarbonát
Provozní teplota [°C]: -30 až 55
Hmotnost [kg]: 6,5
Hloubka [mm]: 416
Šířka [mm]: 302
Výška [mm]: 391

Konektory a rozhraní
VF konektory: TwistPort
Zobrazit více

Články odjinud