Tvrzené sklo je tím nejlepším způsobem jak ochránit displej Vašeho smartphonu před poškrábáním a rozbitím.  Celoplošné ochranné sklo RhinoTech 2 pro iPhone XR / 11, v černé barvě, disponuje tvrdostí 9H, díky které bude Váš displej v bezpečí. Sklo je pouze 0,3 mm tenké, takže nesnižuje dotykové vlastnosti displeje ani jeho čitelnost. Přesto bude chránit Váš telefon před poničením. Zajištuje Vám 5x větší ochranu, než obyčejná folie.  Menším nedostatkem může být nekompatibilita s většími a odolnějšími... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tvrzené sklo je tím nejlepším způsobem jak ochránit displej Vašeho smartphonu před poškrábáním a rozbitím. 

Celoplošné ochranné sklo RhinoTech 2 pro iPhone XR / 11, v černé barvě, disponuje tvrdostí 9H, díky které bude Váš displej v bezpečí.

Sklo je pouze 0,3 mm tenké, takže nesnižuje dotykové vlastnosti displeje ani jeho čitelnost. Přesto bude chránit Váš telefon před poničením. Zajištuje Vám 5x větší ochranu, než obyčejná folie. 

Menším nedostatkem může být nekompatibilita s většími a odolnějšími ochrannými kryty, které přesahují přes okraj displeje. Do krajů sahá sklo a v kombinaci s větším obalem by mohlo docházet k nadzvedávání tvrzeného skla obalem a následné odlepování skla od displeje.

Instalace skla je velmi jednoduchá. Díky speciální technologii, nezanechává bublinky pod sklíčkem.

Obsah balení:

- Temperované sklo Rhinotech

- Návod k použití

- Vlhčený ubrousek s obsahem alkoholu

- Hadřík

- Samolepky k odstranění prachu

- Instalační rámeček 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud