On-line školení BOZP a PO podle předpisů. Průběžné, interaktivní testování znalostí. Certifikát po úspěšném zvládnutí školení. Hlídání termínů opakování školení. Přidání a spuštění školení jediným kliknutím. 3D full HD dabované animace rizik. Skutečné příběhy a uvěřitelné postavy. Profesionální zpracování povinných témat. Názornost a vysoká úroveň zapamatování. Bezpečnější pracoviště a zodpovědnější zaměstanci. Jak celý systém funguje? Jednoduše, bez zbytečné administrativy. Program a jedna plná... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

On-line školení BOZP a PO podle předpisů. Průběžné, interaktivní testování znalostí. Certifikát po úspěšném zvládnutí školení. Hlídání termínů opakování školení. Přidání a spuštění školení jediným kliknutím.

3D full HD dabované animace rizik. Skutečné příběhy a uvěřitelné postavy. Profesionální zpracování povinných témat. Názornost a vysoká úroveň zapamatování. Bezpečnější pracoviště a zodpovědnější zaměstanci.

Jak celý systém funguje?
Jednoduše, bez zbytečné administrativy. Program a jedna plná verze libovolného kurzu je zdarma. Za 5 minut se mohou zaměstnanci školit.
Další kurzy lze přidat a zaplatit platební kartou, nebo zvolit předplatné. Seznam zaměstnanců můžete přidat i z vlastního seznamu v souboru.
Od té chvíle program hlídá termíny, rozesílá pozvánky s odkazy na školení. Vytváří certifikáty a grafy s výsledky školení.
Program obsahuje přístup k povinné dokumentaci BOZP a PO.
Zobrazit více

Články odjinud