Samsung 256GB MUF-256DB/APC

92 %
Stars
(5 hodnocení)

Kapacita flash paměti: 256 GB Rychlost čtení (MB/s): 300 Rozhraní: USB-C Typ připojení: USB / USB-C Barva: černá; šedá Provedení výrobku: šedá barva Dva flash disky v jednom Seznamte se s dvojnásobně užitečným flash diskem. DUO Plus využívá rozhraní USB-C a současně disponuje konektorem typu A. Takže se nemusíte obávat nedostatečné kompatibility se staršími zařízeními. DUO Plus u nich k rychlému přenosu a uložení dat využijete stejně snadno jako u těch nových. Zapojíte ho vždy napoprvé... Celý popis

Koupit za 1 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kapacita flash paměti: 256 GB

Rychlost čtení (MB/s): 300

Rozhraní: USB-C

Typ připojení: USB / USB-C

Barva: černá; šedá

Provedení výrobku: šedá barva

Dva flash disky v jednom

Seznamte se s dvojnásobně užitečným flash diskem. DUO Plus využívá rozhraní USB-C a současně disponuje konektorem typu A. Takže se nemusíte obávat nedostatečné kompatibility se staršími zařízeními. DUO Plus u nich k rychlému přenosu a uložení dat využijete stejně snadno jako u těch nových.

Zapojíte ho vždy napoprvé

Nezáleží na tom, jakým směrem ho připojujete. DUO Plus je vybaven univerzálním konektorem USB-C, takže ke svému zařízení ho můžete zapojit jakkoliv. Žádné nepraktické otáčení už vás nečeká. Pouze snadný přenos souborů mezi různými přístroji s USB-C porty, ať už to jsou smartphony, tablety, nebo notebooky.

Dvojnásobná konektivita

DUO Plus je jeden flash disk pro několik zařízení. Připojíte ho k portům USB-C i USB-A, takže snadno uvolníte místo, vytvoříte zálohu nebo přenesete soubory z různých přístrojů. A získáte více prostoru pro filmy, hudbu nebo hry.

Rychlý a všestranný

I velký objem dat přenesete s DUO Plus během několika sekund. Díky mimořádně výkonnému rozhraní USB 3.1 dosahuje flash disk rychlosti čtení až 300 MB/s. Navíc je zpětně kompatibilní s USB 3.0 a 2.0, takže jeho výkon využijete u mnoha různých zařízení.

Pětinásobná ochrana

Vaše data budou vždy v naprostém bezpečí – kdekoliv. Prvotřídní technologie a bohaté zkušenosti s výrobou flash disků společnosti Samsung činí z DUO Plus mimořádně spolehlivé úložiště. Odolává vodě, nárazům, extrémním teplotám, magnetům i rentgenovému záření. A to vše s pětiletou zárukou.

Technické specifikace:

• Kapacita: 256 GB

• Rozhraní: USB 3.1 Gen1 (USB 3.0), USB typ C

• Barva: šedá - černá

• Rozměry: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm

• Hmotnost: 7,7 g

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.030

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.025

Výška (cm): 1.50

Šířka (cm): 15.70

Hloubka (cm): 10.20

EAN: 8801643233655

Záruční doba: 60 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Kapacita 256 GB
Rozhraní USB 3.1
Rozměry 57.92 x 18.33 x 7.29 mm
Hmotnost 7.7 g
LED indikátor ne