Samsung C27RG50

88 %
Stars
(10 hodnocení)

Obnovovací frekvence 240 Hz 1500R Zakřivená obrazovka pro maximální herní zážitek Kompatibilní s G-Sync Plynulý, rychlý, 240Hz Pokořte každého nepřítele i v opravdu rychlých a ostrých akcích. Blesková 240Hz obnovovací frekvence eliminuje lagy, takže můžete reagovat v reálném čase. Rychlejší, plynulejší a přesnější pohyby myši vám umožní zbavit se svých soupeřů bez zaváhání. Ponořte se do každé křivky Prohnuté monitory vítězí. Nechte se plně vtáhnout do každé hry s hlubokým úhlem zakřivení 1500R... Celý popis

Koupit za 5 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obnovovací frekvence 240 Hz
1500R Zakřivená obrazovka pro maximální herní zážitek
Kompatibilní s G-Sync

Plynulý, rychlý, 240Hz
Pokořte každého nepřítele i v opravdu rychlých a ostrých akcích. Blesková 240Hz obnovovací frekvence eliminuje lagy, takže můžete reagovat v reálném čase. Rychlejší, plynulejší a přesnější pohyby myši vám umožní zbavit se svých soupeřů bez zaváhání.

Ponořte se do každé křivky
Prohnuté monitory vítězí. Nechte se plně vtáhnout do každé hry s hlubokým úhlem zakřivení 1500R prohnuté obrazovky. Vítězte více než kdy předtím díky ostrému obrazu, který zvýší vaši koncentraci.

Pastva pro oči
Technologie zakřivené obrazovky od společnosti Samsung je navržena na míru lidského zorného pole. Uvidíte celou plochu obrazovky až k jejím samotným okrajům bez zbytečných pohybů hlavou. I během dlouhého hraní se vaše oči jen tak neunaví.

Připraven na G-Sync
Už žádné sekání během hry. Kompatibilita s G-Sync synchronizuje vaši grafickou kartu a monitor, čímž eliminuje trhané scény, sekání a lagování obrazu pro výjimečně plynulé hraní a rychlou akci. Dynamická adaptovatelnost obnovovací frekvence displeje činí rozsáhlé herní scény stabilní a bez sekání.

Fullscreen design
Displej, který nezná limity. Ze tří stran bezrámečkový design monitoru vám odhalí více prostoru na obrazovce pro prakticky ničím nerušené používání dvou monitorů. Hravé prvky monitoru jako robustní Y–stojan, herní styl menu nastavení a zaoblený design exteriéru monitoru dodají vašemu hernímu prostředí nádech dokonalosti.

Prohlédněte temnotou
Nikde se před vámi neschovají. Působivý kontrastní poměr 3 000 : 1 vám umožní lépe vidět nebezpečné objekty nebo nepřátele. Černá je hlubší, zatímco bílá jasnější s více úrovněmi odstínů přechodu mezi nimi. Vašich nepřátel si všimnete dříve než bude pozdě, i když se budou schovávat ve stínech.

Čistý obraz z každého úhlu
Nyní je každá místo k sezení tím nejlepším v domě. Široký vertikální a horizontální pozorovací úhel 178° zajišťuje konzistentní kvalitu obrazu, ať už jej sledujete odkudkoliv. Ať už sedíte, stojíte nebo ležíte kdekoliv v místnosti, vaše hry a filmy uvidíte tak, jako byste byli přímo před obrazovkou.

Exkluzivně pro hráče
Získejte ideální nastavení pro vaši hru. Režim Picture optimálně nastaví gamma úrovně černé, kontrast, ostrost a barvy pro kterýkoliv herní žánr. Režim Low Input Lag minimalizuje odezvu mezi vstupními zařízeními a displejem. Funkce Virtual Aim Point vycentruje váš cíl na obrazovce pro přesnější útoky na nepřátele.

Svěží zrak připravený na vítězství
Hrajte ještě déle! Režim šetrný k očím minimalizuje záření modrého světla na takovou dobu, aby byl váš zrak chráněný a v pohodě i během dlouhých herních časových úseků. Technologie Flicker Free neustále odstraňuje únavné a nepříjemné blikání obrazovky, takže se můžete bez zbytečného rozptylování a námahy očí soustředit tak dlouho, jak to vaše hra bude vyžadovat.
Zobrazit více

Parametry

Úhlopříčka displeje 27 "
Doba odezvy 4 ms
Spotřeba energie 33 W
Výrobce Samsung
Formát obrazu 16 x 9
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 px
LED podsvětlení ano
Energetická třída F
Poměr stran 16:9
Vertikální úhel pohledu 178 °
Horizontální úhel pohledu 178 °
Jas 300 cd/m2
Kontrast 3000 :1
Max. vertikální frekvence 240 Hz
Frekvence 240 Hz
Prohnutá obrazovka ano
Typ povrchu displeje matné
Typ panelu VA
Širokoúhlý displej ano
Barevná hloubka 8 bit
Hmotnost 4.6 kg
HDMI ano
USB ne
DisplayPort vstup ano
3.5mm jack výstup ano
G-Sync compatible ano
Herní ano
Flicker-free ano
Filtr modrého světla ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty