Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220

93 %
Stars
(42 hodnocení)

Samsung Galaxy Fit2 S náramkem Galaxy Fit2 na ruce budete mít přehled o svém zdraví. Je lehký, lehký a zároveň stylový. Můžete ho bez obav nosit po celý den. Díky svým promakaným funkcím je jako stvořený pro váš aktivní životní styl. - 5 automatizovaných funkcí na optimalizaci vašich tréninků - Life Hacks přímo na zápěstí - Voděodolné provedení - 5 ATM - Dotykový plnobarevný AMOLED displej - Výdrž baterie až 21 dní Budete mít přehled Galaxy Fit2 náramek vám poskytne veškeré informace na... Celý popis

Koupit za 1 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samsung Galaxy Fit2

S náramkem Galaxy Fit2 na ruce budete mít přehled o svém zdraví. Je lehký, lehký a zároveň stylový. Můžete ho bez obav nosit po celý den. Díky svým promakaným funkcím je jako stvořený pro váš aktivní životní styl.

- 5 automatizovaných funkcí na optimalizaci vašich tréninků

- Life Hacks přímo na zápěstí

- Voděodolné provedení - 5 ATM

- Dotykový plnobarevný AMOLED displej

- Výdrž baterie až 21 dní

Budete mít přehled

Galaxy Fit2 náramek vám poskytne veškeré informace na 1,1palcovém plnobarevném AMOLED displeji. Stačí jen letmý pohled a vše budete vědět.

Tenký design

Po celý den se budete cítit komfortně a pohodlně. Galaxy Fit2 je ještě štíhlejší než Galaxy Fit - pouhých 11,1 mm a je vybaven jedinečnou drážkou v řemínku, která zabraňuje hromadění potu. Jde o skutečně dokonalý fitness tracker, který je připravený posunout vaše pohodlí a styl na novou úroveň.

Super výdrž baterie

Koho by bavilo stále sundávat a nabíjen svého fitness pomocníka. To s náramkem Galaxy Fit2 zažívat nebudete. Udrží vás v pozornosti po celý den. Sleduje vaše denní aktivity, a to s minimálním přerušením. Dokonce důsledně monitoruje i kvalitu vašeho spánku. To vše na jedno nabití.

- Výdrž baterie až 21 dní – při nízkém využití (vypnuté sledování srdečního rytmu a automatického tréninku; bez nošení Galaxy Fit2 při spánku)

- Výdrž baterie až 15 dní – při běžném používání (bez nošení Galaxy Fit2 při spánku)

Běhejte, choďte, cvičte

Bez přemýšlení! Galaxy Fit2 detekuje vaši aktivitu a vy se tak můžete plně soustředit na svůj výkon. Rozpozná až 5 různých cvičení, sleduje čas, srdeční rytmus, spálené kalorie a další hodnoty.

Dobrý spánek = dobrý den

Protože kvalitní spánek ovlivní, jak se budete cítit následující den. Proto náramek měří různé faktory vašeho spánku a poskytuje vám tipy na jeho zlepšení. Získáte cenné poznatky o spánku a intuitivní celkové skóre. Vše si můžete pohodlně překontrolovat přímo z aplikace Samsung Health.

Další skvělé funkce

- Automatické sledování hladiny stresu

- Informace o SMS zprávách a volání

- Možnost rychlých odpovědí

- Dálkové ovládání hudby

- Více než 70 různých ciferníků ke stažení

- Připomínky na mytí rukou

Klíčové vlastnosti

Stylový, lehký a tenký fitness náramek. Chytré upozornění. Více než 70 ciferníků. Zvládání stresu. Dýchací cvičení. Sledování spánku. Připomínky na mytí rukou. Rozpoznání 5 aktivit. Voděodolné provedení, 5ATM. Bluetooth 5.1. AMOLED displej o velikosti 1.1" (27,8 mm), rozlišení 126 × 294. RAM 2 MB. Interní paměť 32 MB. Baterie s kapacitou 159 mAh. Výdrž při běžném užívání až 15 dní, 21 dní při méně častém používání. Akcelerometr, Gyro senzor, Optický senzor srdečního tepu. Vibrační upozornění. 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud