Samsung HW-A550

93 %
Stars
(4 hodnocení)

Samsung HW-A550 je cenově dostupný soundbar s konfigurací 2.1 a výkonem 310 W. Ideální pro prostorové středně velkých místností bez nutnosti instalace kabelů. Bezdrátový subwoofer pro podporu hlubokých tónů. Velmi jednoduché propojení s televizorem pomocí HDMI kabelu s funkcí ARC nebo pomocí optického zvukového kabelu. Soundbar velmi výrazně zlepší zvuk Vaší televize a umožní, mimo jiné Vám umožní poslouchat filmy mnohem tišeji a přesto jim budete dobře rozumět. Základní vlastnosti - Zvukový projektor-... Celý popis

Koupit za 4 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-A550 je cenově dostupný soundbar s konfigurací 2.1 a výkonem 310 W. Ideální pro prostorové středně velkých místností bez nutnosti instalace kabelů. Bezdrátový subwoofer pro podporu hlubokých tónů. Velmi jednoduché propojení s televizorem pomocí HDMI kabelu s funkcí ARC nebo pomocí optického zvukového kabelu. Soundbar velmi výrazně zlepší zvuk Vaší televize a umožní, mimo jiné Vám umožní poslouchat filmy mnohem tišeji a přesto jim budete dobře rozumět.

Základní vlastnosti

- Zvukový projektor- Soundbar

- Konfigurace: 2.1

- Výkon: 410 W

- Bezdrátová připojení subwooferu

- Dolby Surround, Dolby Digital

- Bluetooth přenos zvuku z telefonu nebo tabletu

- Multiroom

- USB přehrávání

- HDMI ARC

- 1x optický zvukový výstup, 1x optický zvukový vstup

#ShowMore#

 

Povyšte svůj zážitek s 3D prostorovým zvukem

*Obrázky jsou simulované a slouží pouze pro ilustraci. Specifikace vzhledu, designu a GUI (Graphic User Interface, grafické uživatelské rozhraní), které nemají vliv na výkon produktu, se mohou změnit bez předchozího upozornění. *TV se prodává zvlášť. *Applled v letech (2014-2020) ⓒ 2021 Futuresource Consulting

Zvuk, který vás obklopí

Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X

Probudí k životu prostorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technologii DTS Virtual:X, která přetváří zvuk tak, aby ho pozvedla na novou úroveň a dodala audiu prostorovost.

Extra basy, větší zážitky

Bass Boost

Chcete-li zvýraznit basy pro maximální ponoření do audia, aktivujte na vašem soundbaru režim Bass Boost. Subwoofer posouvá silné a hlubší basy na vyšší úroveň a obklopuje vás plnějším rozsahem zvuku.

Přehrát video

Objevte bohatší hloubky než kdykoli předtím

Součástí je subwoofer

Pozvedněte své zážitky z poslechu pomocí subwooferu, který je součástí soundbaru. Zdůrazňuje basy pro neuvěřitelný zvuk, který reprodukuje hlubší a jemnější tóny – soundbar zkrátka poskytuje zvuk v kino kvalitě.

Zvuk optimalizován pro různý obsah
Adaptivní zvuk lite

Soundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje audio stopu na míru vašemu konkrétnímu obsahu. Ať už jde o hlučný sportovní zápas, nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout, že váš špičkový soundbar vám při sledování TV poskytne dokonale vyladěný zvuk.

Jak televizor přepíná z hudby na filmy, motoristický sport a zprávy, soundbar upravuje a optimalizuje zvuk tak, aby odpovídal každému obsahu.

Optimalizovaný zvuk pro gaming
Herní režim

Zapojte konzoli a okamžitě poslouchejte úchvatné zvukové efekty, které očekáváte. Automatické nastavení optimalizuje zvuk na základě toho, jakou hru hrajete. Technologie odstranění šumů zbavuje audio nežádoucích ruchů, abyste slyšeli čistý zvuk ze správného směru, a získali tím ve hře výhodu.

*Pouze u kompatibilních televizorů a herních konzolí. (Xbox One, PS4, Nintendo Switch) *Herní konzole se prodávají samostatně.
 

Svět zvuku s jedním dálkovým ovladačem
One Remote Control

Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako je vypínání/zapínání, hlasitost a dokonce i zvukové efekty, pomocí dálkového ovladače Samsung TV – přímo z vašeho televizoru.

*Funkcionalita a design dálkového ovladače se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru a regionu. *Kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Zkontrolujte technické parametry televizoru Samsung.
 

Připojte se, poslouchejte, bavte se

 

HDMI

Chcete hrát na větší obrazovce? Díky portu pro HDMI kabel si můžete vychutnat bohatý zvukový zážitek při připojení oblíbeného zařízení.

*Pouze kompatibilní zařízení.

 

Připojení k TV přes Bluetooth®

Ruší vás při pohledu na váš interiér kabel ze soundbaru k TV? Na připojení soundbaru k televizoru Samsung jednoduše využijte Bluetooth a užijte si okamžitě svůj oblíbený obsah.

*Prosíme, ověřte si, zda váš televizor Samsung podporuje Bluetooth®.

 

Vícenásobné připojení Bluetooth®

Využijte možnost připojit soundbar přes Bluetooth ke dvěma mobilním zařízením současně a užívejte si hudbu naplno, i když mezi nimi budete přepínat.

*Mobilní připojení soundbaru není k dispozici při připojení k televizoru. *Pouze kompatibilní zařízení.

Více zvuku bez kabelů

Připraven na bezdrátový prostorový zvuk

Sada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audio systém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících kabelů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí skutečně prostorový zážitek.

 

Technické parametry
 

- Hmotnost: 6,9 kg

- Rozměry soundbaru (V x Š x H): 55X 860X 85 mm

- Rozměry subwooferu: (Vx Š X H): 205X 353X 290 mm
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud