Samsung HW-Q900A

93 %
Stars
(10 hodnocení)

Samsung HW-Q900A (2021) je nový prémiový soundbar pro kvalitní bezdrátové ozvučení středně velkých místností. Přístroj nabízí vynikající zvuk a velmi pěkné vizuální zpracování. Je  vhodný  pro prezentaci filmů i hudby a splní požadavky náročnějších uživatelů. Menu přístroje nabízí pokročilé formy nastavení zvuku i řešení konektivity s dalšími přístroji. Základní vlastnosti - Soundbar- zvukový projektor - Konfigurace: 7.1.2 - Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital Plus, Dolby True HD - Zvukové režimy:... Celý popis

Koupit za 18 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-Q900A (2021) je nový prémiový soundbar pro kvalitní bezdrátové ozvučení středně velkých místností. Přístroj nabízí vynikající zvuk a velmi pěkné vizuální zpracování. Je  vhodný  pro prezentaci filmů i hudby a splní požadavky náročnějších uživatelů. Menu přístroje nabízí pokročilé formy nastavení zvuku i řešení konektivity s dalšími přístroji.
Základní vlastnosti

- Soundbar- zvukový projektor

- Konfigurace: 7.1.2

- Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital Plus, Dolby True HD

- Zvukové režimy: Surround Sound Expansion, game Pro, Adaptive Standard

- 16 samostatných reproduktorů

- Bezdrátový subwoofer

- Podpora 4K, včetně průchodu při vypnutém stavu

- HDR 10+

- Formáty: AAC, MP3, WAV, OGG, FLAC, ALAC, AIFF

- 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup s eARC, CEC

- 1x optický vstup

- Bluetooth, WiFi

- Ovladač One Remote control

- Zapínání přes rozhraní Bluetooth

- Q-Symphony

- Ovládací mobilní aplikace SmartThings App

- AirPlay 2, Spotify Connect, ovládání hlasem (Alexa)

- Hmotnost balení: 22,5 kg

Nová kapitola strhujícího zvuku

*Obrázky jsou simulovány a slouží pouze pro ilustraci. Specifikace vzhledu, designu a grafického uživatelského rozhraní (GUI), které nemají vliv na výkon produktu, se mohou bez předchozího upozornění změnit. *TV se prodává samostatně. *Platí pro roky (2014-2020) ⓒ2021 Futuresource Consulting

Vylepšený zvuk ze všech směrů

Objevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.

Skutečné 7.1.2ch audio

Se sedmi reproduktory, jedním subwooferem a dvěma reproduktory směřujícími nahoru získáte opravdu prostorový zvuk pro podmanivou zábavu. Obklopte se špičkovým audiem a prožívejte sledovaný příběh, jako byste byli jeho součástí. Ideální společník pro vaši QLED TV.

 

*Dolby Atmos a DTS:X se vztahují na všechny soundbary série 2021 Q. *Vyžaduje se zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS:X.Q Soundbar a TV, dokonalá harmonie
Q-Symphony

Tento soundbar se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a spolu vytvářejí pohlcující audio. Vylepšuje zvuk kombinací předních, bočních, nahoru směřujících reproduktorů a reproduktorů televizoru. Poskytuje tak zcela novou úroveň akustické atmosféry, abyste mohli zažít svůj oblíbený obsah jako nik

 

*Funkce nemusí být kompatibilní se všemi televizory Samsung. *Funkce se mohou lišit podle modelu televizoru. *Funkce vyžaduje připojení HDMI, optické připojení nebo připojení Wi-Fi k televizoru. *Q-Symphony je kompatibilní s televizorem Samsung 2021 (televizor AU7000 ↑ a vyšší) .

Přehrát video

Zvuk kalibrovaný na míru vašemu prostoru
SpaceFit Sound+

Užijte si ohromující zvuk, který je vyladěn přesně pro váš interiér. SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanou čistost pohlcujícího audia SpaceFit Sound a optimalizované basy Auto EQ.

*SpaceFit Sound+ je kompatibilní s 2021 Samsung QLED (Q70 ↑ a vyšší).

 

SpaceFit Sound
 

Užijte si ohromující zvuk, který je vyladěn přesně pro váš interiér. SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanou čistost pohlcujícího audia SpaceFit Sound a optimalizované basy Auto EQ.

 
*SpaceFit Sound je kompatibilní s 2021 Samsung QLED (Q70 ↑ a vyšší).

 

Auto EQ
 

The included subwoofer automatically fills the room with surround sound and powerful bass calibrated for you.

 
* This function is not exlusive to Samsung TV models and can be used with any TV brand's models.

 

 

Jednoduše klepněte a přehrávejte

Tap Sound

Pro chvíle, kdy si chcete vaši hudbu užít na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali – ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.

*Tap sound funguje přes Bluetooth a je kompatibilní s mobilními zařízeními Samsung se systémem Android 8.1 a vyšším.

Slyšte lépe, hrajte lépe

Game Mode Pro

Připravte se na silný a pohlcující herní zážitek se subwoofery, které vylepšují scénu, a reproduktory, které poskytují neuvěřitelně prostorový zvuk. Soundbar se po připojení k televizoru Samsung automaticky přepne do herního režimu, takže se můžete soustředit na hraní, nikoli na nastavení.

*Pouze kompatibilní televizory a herní konzole (Xbox one, PS4, Nintendo Switch). *Herní konzole se prodává samostatně. *Kompatibilní zařízení se mohou lišit.

Svět zvuku s jediným ovladačem
One Remote Control

Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.

*Funkce a design dálkového ovládání se mohou lišit podle modelu televizoru a země. *Kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Zkontrolujte specifikaci televizoru Samsung.
 

Připraven poslechnout každý váš příkaz

Integrovaný hlasový asistent (Dostupnost funkce se může lišit podle země. Před použitím zkontrolujte.)

Snadno ovládejte hudbu, získávejte informace a organizujte svůj den bez použití rukou. Nemůžete si vzpomenout na název skladby? Požádejte Alexu, aby něco přehrála, a to pouhým vyslovením několika řádků textu skladby. Bez ohledu na to, na jaký druh hudby a obsahu máte náladu, je připravena vás vyslechnout. ou.

*Dostupnost této služby se může lišit v závislosti na regionu / poskytovateli služeb / jazyku. *Tato služba, která nemá vliv na výkon produktu, se může změnit bez předchozího upozornění. *Skutečné uživatelské zkušenosti se mohou lišit. * Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc., nebo jejích přidružených společností.

Přehrávejte hudbu na soundbaru jednoduchým klepnutím

AirPlay 2

Soundbar lze bez problémů používat i se svými zařízeními Apple. AirPlay 2 umožňuje snadné přehrávání hudby a podcastů prostřednictvím soundbaru z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Stačí klepnout nebo kliknout na ikonu AirPlay a zvolit na přehrávání zvuku ze zařízení Apple soundbar.

*Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje iOS 11.4 nebo novější.

Připojte se, poslouchejte, bavte se

 

Bezdrátové připojení k TV

Synchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo připojování. Připojte se přes Wi-Fi nebo Bluetooth pomocí několika kroků, abyste si mohli zábavu s TV ještě více zpříjemnit filmovým zvukem soundbaru.

*Zkontrolujte, zda je váš televizor kompatibilní s Wi-Fi/Bluetooth®.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu

Adaptivní zvuk

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní slyšet hlasy jasně i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.

Posílení zvukového připojení

HDMI eARC

Díky technologii HDMI eARC můžete slyšet kvalitní a bezztrátový zvuk i při připojení dalších zařízení přes televizor, jako jsou přehrávače UBD nebo herní konzole.

 

Zachyťte každé slovo bez vyrušování

Aktivní zesílení hlasu (AVA)

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navzdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.

*Soundbar musí být pro aktualizaci služby připojen k síti. *Tato služba nemusí být v době zakoupení tohoto produktu k dispozici.

 

Více zvuku bez kabelů

Připravený na bezdrátový prostorový zvuk

Sada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.

*Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává samostatně. (SWA-9500S) **Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud