Samsung HW-Q930B

93 %
Stars
(9 hodnocení)

Samsung HW-Q930B je kvalitní soundbar střední třídy určený pro prostorové ozvučení středně velkých místností. Po kalibraci vaší místnosti poskytne plný a dynamický prostorový zvuk s výkonem 540 W. Součástí systému je i kvalitní bezdrátový subwoofer a také zadní efektové reprosoustavy se vzhůru orientovanými reproduktory. Takto o strop odražený zvuk  dodá prostorovému zvuku vertikální prvek další zvukové vrstvy   #showmore# Nová úroveň pohlcení zvukem   První vestavěné bezdrátové připojení Samsung... Celý popis

Koupit za 17 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-Q930B je kvalitní soundbar střední třídy určený pro prostorové ozvučení středně velkých místností. Po kalibraci vaší místnosti poskytne plný a dynamický prostorový zvuk s výkonem 540 W. Součástí systému je i kvalitní bezdrátový subwoofer a také zadní efektové reprosoustavy se vzhůru orientovanými reproduktory. Takto o strop odražený zvuk  dodá prostorovému zvuku vertikální prvek další zvukové vrstvy

 

#showmore#

Nová úroveň pohlcení zvukem

 

První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světě.

Zvukové formáty Dolby Atmos vyladěné podle zařízení jsou nyní poprvé bezdrátově začleněné do zařízení Samsung Soundbar. Zažijte úchvatné audio vytvořené dokonalým 3D zvukem z obsahu Dolby Atmos a soundbarem Samsung – to vše bez jakýchkoli kabelů.

Ponořte se do úchvatného zvuku 9 předních a prostorových kanálů soundbaru, 1 subwoofer a 4 kanály směřující vzhůru vás obklopí zvukem. S nově přidanými zadními reproduktory se zvuk šíří a odráží od stropu, aby zlepšil váš zážitek z prostorového zvuku. To vše se skvěle hodí k vašemu QLED TV.

 

Zvuk, který se přizpůsobí prostoru

Funkce SpaceFit Sound nabízí čistý a pohlcující zvuk díky tomu, že optimalizuje zvuk, aby odpovídal vašemu prostoru. Soundbar dokonce dokáže sám, automaticky analyzovat místnost a kalibrovat zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu prostředí.

Dodávané bezdrátové zadní reproduktory Samsung s měniči směřujícími vzhůru odrážejí zvuk od stropu, čímž dodávají 3D audiu vertikální prvek a poskytují dechberoucí zvuk shora. To vám umožní vychutnat si zážitek jako z kina přímo u sebe doma.

Samsung Audio Lab je testovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajostili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou mísnost.

Použitelnost

 

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní slyšet hlasy jasně i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovoy.

Herní režim Game mode Pro. Připravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocnují scénu, a reproduktorům směřujícím nahoru, které poskytujé neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se automaticky přepne do herního režimu, když do herního režimu přepnete televizor, abyste se mohli soustředit na hraní.

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.

HDMI aARC přenáší přes televizor do soundbaru kvalitní a bezeztrátové formáty 3D prostorového zvuku, jako je Dloby ATMOS, a to i z připojených herních konzolí a přehrávačů UBD.

 

Dokonalá souhra s QLED

Ovladač One Remote Control. Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce, soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.

Bezdrátové připojení k TV. Synchronizujte svůj soundbar se svým televizorem bez jakýchkoli drátů nebo připojování. Vyberte si mezi Wi-Fi nebo Bluetooth a propojte zařízení v několika jednoduchých krocíh, abyste si sledování TV ještě víc užili díky špičkovému zvuku ze soundbaru.

 

 

technické parametry

Vlastnost
Hodnota

Počet zvukových kanálů
9.1

Výkon (RMS)
540 W

Bluetooth
Ano

WiFi
INTEGROVANÁ

Počet HDMI
2

Výška (hlavní jednotky)
6 cm

Výška
40,3 cm

Šířka (hlavní jednotky)
111 cm

Šířka
21 cm

Hloubka (hlavní jednotky)
12 cm

Hloubka
40,3 cm

Barva
ČERNÁ

Hmotnost
23,9 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Celkový výkon RMS 540 W
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Systém reproduktorů 9.1.4
HDMI ano

Podobné produkty

Články odjinud