Samsung HW-Q950A

96 %
Stars
(5 hodnocení)

Prémiový soundbar s vynikajícím zvukem, bezdrátovým subwooferem a bezdrátovými zadními reproduktory. Celkem 22 reproduktorů v konfiguraci 11.1.4 s podporou posledních zvukových formátů. Velké možnosti konektivity. Ideální pro ozvučení středních a větších místností. Vhodné jak pro filmový zvuk, tak pro reprodukci stereofonní hudby. #showmore#  Základní vlastnosti Samsung luxusní soundbar s Dolby Atmos 616 W Počet kanálů 11.1.4 22 reproduktorů 8"Aktivní Bezdrátový subwoofer, Wide Range Tweeter... Celý popis

Koupit za 26 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prémiový soundbar s vynikajícím zvukem, bezdrátovým subwooferem a bezdrátovými zadními reproduktory. Celkem 22 reproduktorů v konfiguraci 11.1.4 s podporou posledních zvukových formátů. Velké možnosti konektivity. Ideální pro ozvučení středních a větších místností. Vhodné jak pro filmový zvuk, tak pro reprodukci stereofonní hudby.

#showmore#

 Základní vlastnosti

Samsung luxusní soundbar s Dolby Atmos
616 W
Počet kanálů 11.1.4
22 reproduktorů
8"Aktivní Bezdrátový subwoofer, Wide Range Tweeter
Středový reproduktor
Výškový reproduktor se širokým vyzařováním
Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru, Side-firing reproduktory - vystřelující zvuk do stran, Front-Wide reproduktory
Samostatné bezdrátové zadní reproduktory - součást balení
SpaceFit Sound+, Auto EQ, AVA - Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí), Samsung Symphony, Dolby Atmos / Dolby True HD / Dolby DD+, DTS:X, 4K Video Pass, HDR, HDR 10+, Wi-FI, Bluetooth 4.2, 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Podporované formáty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF, ovládání TV a SB jedním ovladačem
Sound Modes: SSE, Standard, Adaptive, Game Pro, Smart Things app. podpora, Tap Sound
Vestavěný hlasový asistent (Alexa), držák na stěnu v baleni
Černá barva

 

Skutečný 11.1.4kanálový zvuk

Díky 11 kanálům, 1 kanálu subwooferu a 4 kanálům s výstupem nahoru získáte zvuk, který se hýbe a zajišťuje strhující zábavu. Skvěle se hodí k vašemu televizoru QLED – budete se cítit jako součást příběhu, protože vás obklopí kompletní zvukové prostředí se skutečným 11.1.4kanálovým zvukem.

 

*Dolby Atmos a DTS:X se vztahují na všechny soundbary série 2021 Q. *Vyžaduje se zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS:X.


Kombinace Samsung TV a Samsung soundbar je to skutečně pravé
 

Q Soundbar a televizor – dokonalá harmonie
Q-Symphony

Tento soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující audio. Kombinuje a vylepšuje zvuk prostřednictvím předních, bočních a nahoru směřujících reproduktorů soundbaru a zároveň reproduktorů televizoru, díky čemuž získáte novou úroveň akustického pohlcení.

 

*Funkce nemusejí být kompatibilní se všemi televizory Samsung *Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru *Funkce vyžaduje připojení k televizoru přes HDMI, optický kabel nebo Wi-Fi. *Q-Symphony je kompatibilní s televizory Samsung pro rok 2021 (televizor AU7000 ↑ a vyšší).

Dvě televizní obrazovky porovnávají zvukovou technologii Q-Symphony. Na levé straně je zvuk Q-Symphony vypnutý a zvuk vychází pouze ze zvukového panelu. Na pravé straně je Q-Symphony ZAPNUTÝ a kromě soundbaru hraje zvuk také ze dvou horních rohů TV QLED.

Dokonale zkalibrovaný zvuk pro váš prostor
SpaceFit Sound+

Vychutnejte si ohromující zvuk vyladěný podle podmínek ve vašem interiéru. Funkce SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanou čistotu a pohlcující zvuk SpaceFit Sound s optimalizovanými basy Auto EQ.

*SpaceFit Sound+ je kompatibilní s televizory Samsung QLED pro rok 2021 (Q70 ↑ a vyšší).

 

SpaceFit Sound
 

Dokonalá souhra mezi televizorem Samsung a soundbarem Samsung. Zvuk ze soundbaru je optimalizovaný pro čistotu a pro pohlcení posluchače, a to na základě analýzy zpracované televizorem Samsung.

 
*SpaceFit Sound je kompatibilní s televizory Samsung QLED pro rok 2021 (Q70 ↑ a vyšší).

 

Automatický ekvalizér Auto EQ
 

Dodávaný subwoofer automaticky naplní místnost prostorovým zvukem a silnými basy kalibrovanými přímo pro vás.

 
*Tato funkce se netýká pouze modelů televizorů Samsung a lze ji použít s modely televizorů jakékoli značky.

 
 

Zvuk, který vás přenese na scénu

Zadní reproduktory s výstupem nahoru jsou součástí sady

Dodávané bezdrátové zadní reproduktory Samsung s měniči směřujícími vzhůru odrážejí zvuk od stropu, čímž dodávají 3D audiu vertikální prvek a poskytují dechberoucí zvuk shora. To vám umožní vychutnat si zážitek jako z kina přímo u sebe doma.

*Sada bezdrátových zadních reproduktorů Samsung je součástí dodávky.

Přehrávejte prostým poklepáním

Funkce Tap Sound

Pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar zavibruje, když rozpozná zařízení, plynule se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.

A hand taps a smartphone with the Samsung music app on-screen on the soundbar and the soundbar instantly plays music, showing how easy it is to switch from smartphone to soundbar.

*Funkce Tap Sound funguje přes Bluetooth a je kompatibilní s mobilními zařízeními Samsung s operačním systémem Android 8.1 a vyšším.

Lepší poslech. Lepší hraní.

Herní režim Game Mode Pro

Připravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocňují scénu, a reproduktorům směřujícím vzhůru, jež poskytují neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se po připojení k televizoru Samsung automaticky přepíná do herního režimu, takže se můžete soustředit na hraní, nikoli na nastavování.

*Pouze pro kompatibilní televizory a herní konzole. (Xbox One, PS4, Nintendo Switch a novější) *Herní konzole se prodává samostatně *Kompatibilní zařízení se mohou lišit.

Celý svět zvuku s jediným dálkovým ovladačem
One Remote Control

Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.

*Funkce a design dálkového ovládání se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru a na regionu. *Kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Zkontrolujte prosím technické parametry televizoru Samsung.
 

Připraven vyslyšet vaše povely

Vestavěný hlasový asistent (Dostupnost funkce se může lišit v závislosti na regionu. Před použitím ověřte.)

Snadno ovládejte hudbu, získávejte informace a organizujte svůj den bez použití rukou. Nemůžete si vzpomenout na název skladby? Požádejte Alexu, aby něco přehrála, a to pouhým vyslovením několika řádků textu skladby. Bez ohledu na to, na jaký druh hudby a obsahu máte náladu, je připravena vás vyslechnout.

*Dostupnost této služby se může lišit v závislosti na regionu / poskytovateli služeb / jazyku. *Tato služba, která nemá vliv na výkon produktu, se může změnit bez předchozího upozornění. *Skutečné uživatelské zkušenosti se mohou lišit. * Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc., nebo jejích přidružených společností.

Přehrávejte hudbu na soundbaru jednoduchým klepnutím

AirPlay 2

Soundbar lze bez problémů používat i se svými zařízeními Apple. AirPlay 2 umožňuje snadné přehrávání hudby a podcastů prostřednictvím soundbaru z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Stačí klepnout nebo kliknout na ikonu AirPlay a zvolit na přehrávání zvuku ze zařízení Apple soundbar.

*Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje iOS 11.4 nebo novější.

Připojte se, poslouchejte, bavte se

 

Bezdrátové připojení k TV

Synchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo připojování. Připojte se přes Wi-Fi nebo Bluetooth pomocí několika kroků, abyste si mohli zábavu s TV ještě více zpříjemnit filmovým zvukem soundbaru.

*Zkontrolujte, zda je váš televizor kompatibilní s Wi-Fi/Bluetooth®.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu

Adaptivní zvuk

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní slyšet hlasy jasně i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.

A TV display changes from dialogue, sports, news, to movies and the soundbar shows different audio waves for each to show how the soundbar adapts to voices within each content.

Posílení zvukového připojení

HDMI eARC

Díky technologii HDMI eARC můžete slyšet kvalitní a bezztrátový zvuk i při připojení dalších zařízení přes televizor, jako jsou přehrávače UBD nebo herní konzole.

 

 

Vnímejte každé slovo bez vyrušování

Aktivní zesílení hlasu (AVA)

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navzdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.

*Soundbar musí být při aktualizaci služby připojen k síti *Dostupnost této služby ještě nemusí být v době zakoupení tohoto produktu k dispozici.

 

Předchozí

 

Technické parametry

3D
NE

Výkon (RMS)
616 W

Bluetooth
Ano

DTS HD
Ano

Dolby True HD
Ano

USB
ANO

WiFi
INTEGROVANÁ

Počet HDMI
2

Barva
ČERNÁ
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud