Samsung SDXC 64GB UHS-I U3 - ultra rychlá pamětová karta doporučená pro 4K video EVO Plus Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky. Rozšíření kompatibilita Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samsung SDXC 64GB UHS-I U3 - ultra rychlá pamětová karta doporučená pro 4K video EVO Plus
Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky.

Rozšíření kompatibilita
Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD karty. Umožňuje dokonce i záznam 4K UHD videa. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. I při jeho využití si samozřejmě zachováte výjimečný výkon karet EVO Plus.

Kapacita
Objem paměti 64 GB vám vystačí na 3,5 hodiny 4K UHD videa, 7,5 Full HD videa nebo 13 800 fotografií. Budete tak mít absolutní svobodu vychutnat si radost ze života – a zároveň si na všechny zážitky zachovat vzpomínky.
Čtyřnásobná ochrana
Uchovejte své vzpomínky v bezpečí. EVO Plus se může pochlubit 4stupňovou ochranou. To znamená, že dokáže přežít až 72 hodin v mořské vodě, vydržet i v extrémních teplotách, ochránit všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny nebo působením magnetického pole srovnatelného s magnetickou rezonancí.

Vlastnosti:

- Kapacita: 64 GB
- Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 60MB/s
- Rychlostní třída: úroveň 3, třída 10
- Použití: mobilní telefony, smartphony, tablety atd.
- Rozhraní: UHS*I
- Rozměry (š x v x h): 15 x 11 x 1 (mm)
- Hmotnost: 0,5 g
Zobrazit více

Parametry

Velikost karty 64 GB
Výrobce Samsung
Třída rychlosti (Class) UHS-I/U3
Formát karty microSDXC
Wi-Fi připojení ne
Maximální rychlost čtení 100 MB/s
Maximální rychlost zápisu 60 MB/s
Adaptér v balení ano
USB čtečka v balení ne
Zobrazit více parametrů