Kompatibilní s vašimi zařízeními Paměťové karty SanDisk jsou kompatibilní s chytrými telefony a tablety se systémem Android. Zaznamenávejte a ukládejte ještě více hodin videa v rozlišení Full HD Díky přelomové kapacitě až 512 GB můžete na kartu uložit ještě více hodin videa v rozlišení Full HD a nemusíte se starat o dostatek prostoru pro videa, fotografie, hudbu, filmy a další soubory, které chcete natáčet, fotit, ukládat nebo sdílet. Přenosová rychlost až 100 MB/s Blesková přenosová rychlost... Celý popis

Koupit za 2 158 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompatibilní s vašimi zařízeními
Paměťové karty SanDisk jsou kompatibilní s chytrými telefony a tablety se systémem Android.

Zaznamenávejte a ukládejte ještě více hodin videa v rozlišení Full HD
Díky přelomové kapacitě až 512 GB můžete na kartu uložit ještě více hodin videa v rozlišení Full HD a nemusíte se starat o dostatek prostoru pro videa, fotografie, hudbu, filmy a další soubory, které chcete natáčet, fotit, ukládat nebo sdílet.

Přenosová rychlost až 100 MB/s
Blesková přenosová rychlost umožňuje rychlé přesouvání dat – až 1000 fotografií za minutu.

Rychlejší načítání aplikací díky výkonnostní třídě A1
Paměťová karta SanDisk Ultra microSD™ disponuje výkonnostní třídou A1. Je tedy optimalizovaná pro aplikace a přináší rychlejší spouštění aplikací a celkově lepší výkonnost chytrých telefonů.

Záznam videa v rozlišení Full HD
Rychlostní třída Class 10 vám umožňuje zaznamenávat video v rozlišení Full HD a pořizovat vysoce kvalitní fotografie.

Aplikace SanDisk Memory Zone pro snadnou správu souborů
Aplikace SanDisk Memory Zone je k dispozici v obchodě Google Play™ a umožňuje vám zobrazovat a procházet soubory z vašeho telefonu a zálohovat je do jednoho umístění. Také dokáže automaticky přesouvat soubory z paměti zařízení na paměťovou kartu a uvolňovat tak místo.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Kapacita 512GB Kompatibilita Kompatibilní s hostitelskými zařízeními podporujícími formáty microSDHC a microSDXC Rozměry (L x W x H) 1.02 x 14.99 x 10.92mm Rychlost sekvenčního čtení až 100MB/s
Zobrazit více

Články odjinud