Sapphire Radeon NITRO+ RX 6950 XT Sapphire NITRO+ Radeon RX 6950 XT zobrazuje 4K herní výkon v živém a dechberoucím zobrazení pro vylepšený zážitek z hraní. AMD Radeon RX 6950 XT grafické karty jsou poháněné AMD RDNA 2 architekturou a poskytují Infinity Cache a 16 GB dedikované GDDR6 paměti. Chlazení a osvětlení Karta využívá nejnovější design pasivního chladiče, který snižuje tření vzduchu při průchodu kartou a centralizuje jeho tok, pro optimální odvod tepla a téměř neslyšný chod. Zcela nový... Celý popis

Koupit za 22 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sapphire Radeon NITRO+ RX 6950 XT
Sapphire NITRO+ Radeon RX 6950 XT zobrazuje 4K herní výkon v živém a dechberoucím zobrazení pro vylepšený zážitek z hraní. AMD Radeon RX 6950 XT grafické karty jsou poháněné AMD RDNA 2 architekturou a poskytují Infinity Cache a 16 GB dedikované GDDR6 paměti.

Chlazení a osvětlení
Karta využívá nejnovější design pasivního chladiče, který snižuje tření vzduchu při průchodu kartou a centralizuje jeho tok, pro optimální odvod tepla a téměř neslyšný chod. Zcela nový design hybridních ventilátorů kombinuje tichý chod a silný průtok vzduchu. ARGB osvětlení ventilátorů a některých prvků karty umožní její přizpůsobení vašemu stylu a zbytku sestavy, pomocí softwaru Sapphire TriXX.

Živé zobrazení
AMR Radeon RX 6000 série grafických karet vás vtáhne do akce s pohlcujícími herními technologiemi a podporou pro DirectX 12 Ultimate. Zažijte hraní s realistickým osvětlením, stíny a odrazy, spolu s bohatými detaily, díky DirectX Raytracing (DXR), stínování s proměnnou rychlostí (VRS) a AMD FidelityFX funkcemi, optimalizovanými pro AMD RDNA architekturu.

AMD Infinity Cache
AMD RDNA 2 architektura je ještě efektivnější, než kdy dříve, s představením AMD Infinity Cache. Zcela novou úrovní mezipaměti, která umožňuje výkon s vysokou propustností při nízkém odběru energie a nízké odezvě. Tato globální mezipaměť je přístupná celému grafickému jádru a umožňuje tak okamžitý přístup k datům.
Zobrazit více

Články odjinud