Shining 3D AccuFab L4K

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vysoce přesná fotopolymerová 3D tiskárna, která zlepšuje efektivitu prototypování a zkracuje životní cyklus vývoje nového produktu. Funkce: Bezkonkurenční přesnost Přesnost tisku na úrovni IT7, která zajistí, že velikost tisku bude v souladu s velikostí návrhu. Vysoká rovnoměrnost jasu dosahuje až 90 %. Poskytuje nejen možnost získat funkce menší než pixel, ale také vynikající povrchovou úpravu. Spolehlivý výkon: Nejmodernější robustnost 5 milionů vrstev AccuFab-L4K testovaných v reálných technických... Celý popis

Koupit za 75 625 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vysoce přesná fotopolymerová 3D tiskárna, která zlepšuje efektivitu prototypování a zkracuje životní cyklus vývoje nového produktu.

Funkce:
Bezkonkurenční přesnost
Přesnost tisku na úrovni IT7, která zajistí, že velikost tisku bude v souladu s velikostí návrhu.
Vysoká rovnoměrnost jasu dosahuje až 90 %.
Poskytuje nejen možnost získat funkce menší než pixel, ale také vynikající povrchovou úpravu.

Spolehlivý výkon:
Nejmodernější robustnost
5 milionů vrstev AccuFab-L4K testovaných v reálných technických podmínkách poskytuje nejmodernější spolehlivost.
Systém dálkového chlazení DCS (District Cooling System) udržuje teplotu optického systému pod 40?, přičemž výrazně prodlužuje životnost 3D tiskárny.
Komponenty průmyslové třídy a kontroly kvality
Montážní výroba přijímá komponenty průmyslové třídy, které prošly 21 přísnými továrními kontrolami, aby byla zajištěna vysoká kvalita továrního vybavení.

Rozlišení 4K:
Rozlišení 4K uspokojí nároky uživatelů na efektivitu a detaily

Velký formát, rychlé prototypování, vysoce účinný tisk.

Více možností materiálu
Shining Engineering pokrývá širokou škálu materiálů pro inženýrské aplikace 3D tisku, včetně standardní pryskyřice, biokompatibilní pryskyřice a pryskyřice omyvatelné vodou, poskytuje velkou přesnost velikosti, kvalitu povrchu a nízkou míru deformace.
Certifikovaný 3rd Party Material
Shining 3D spolupracuje s předními průmyslovými značkami v oblasti inženýrských materiálů a poskytuje více možností a flexibility.

Profesionální software
Plug and Play - interaktivní provoz s průvodcem poskytuje jemnou křivku učení a nízké náklady na učení.
Bezplatné aktualizace - Push aktualizace softwarových a materiálových balíčků.
Collaborative Management - Řízení spolupráce s více zařízeními umožňuje rychlou výrobu v malých sériích.

Aplikace
Standardní pryskyřice je stabilní a vysoce výkonná standardizovaná pryskyřice. Má velkou přesnost velikosti i kvalitu povrchu, což je skvělé pro zobrazení detailů výtisků. Splňuje většinu požadavků na prototypování, inženýrství a malosériovou výrobu.

Vodou omyvatelná pryskyřice
Je to ekologická pryskyřice s nízkým zápachem, kterou lze snadno čistit vodou. Užíváním alkoholu nebo IPA se nemusíte obávat nebezpečí. Vodou omyvatelná pryskyřice má vysokou kvalitu povrchu, silné mechanické vlastnosti a dobrou stabilitu.

Rigid Resin - jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly prvotřídní pevnost v tahu a tuhost, stejně jako vysokou přesnost tisku s nízkým smrštěním a zajišťovaly dlouhodobou UV stabilitu tištěných dílů. Tyto tisky mají nízkou absorpci vody a snadno se leští.

Odolná pryskyřice dokáže přijmout určitý tlak bez poškození konstrukce, vhodná pro konstrukční prototypy, které potřebují dočasně odolávat tlaku nebo napětí. Toto je správná volba pro aplikace Tough pryskyřice, kde je vyžadován omezený stupeň rázové adsorpce a stlačení, ohýbání s nízkým napětím a elasticita, aby se zabránilo křehkému lámání.

Flexibilní pryskyřice - flexibilní pryskyřice s jemnou měkkostí a dobrými elastickými vlastnostmi může simulovat scénáře deformace různých produktů během skutečného použití. Poskytuje vysoké prodloužení při přetržení a kombinuje vysoké odpružení s dlouhodobým odrazem a torzní pevností díky jejich minimální degradaci struktury v průběhu času.

Medical Resin - samostatně vyvinutá pryskyřice se záznamem o certifikaci lékařského vybavení, vhodná pro tisk základních produktů souvisejících s medicínou a lékařskými pomůckami. tj. chrániče zápěstí, ortodontický model.

Řešení 3840×2400
Velikost pixelů 0,05 mm
Vlnová délka 405 nm
Intenzita světla 3 mw/cm^2
Zdroj světla UV LED + LCD
Velikost tisku 192 mm × 120 mm × 180 mm
Rychlost tisku 10~ 50 mm/h
Tolerance ±0,05 mm
Tloušťka vrstvy 0,025 / 0,05 / 0,075 / 0,1 mm
Pracovní teplota 20 ? - 30 ?
Pracovní vlhkost 30 % – 70 %
Rozhraní 5” dotykový displej
Spojení Wi-Fi/Enterenet/Thumdrive
Hmotnost 19 kg
Rozměry tiskárny 360 mm×360 mm×530 mm

ZÁŘIVÝ 3D technický materiál - Bílý materiál: TR01, S1, Žlutý materiál: DM12, Průhledný materiál: SG01, Černý materiál: S2, Omyvatelný materiál: W1
Strojírenský materiál BASF - Odolný materiál: ST45, ST80, Pevný materiál: RG35, RG50, Flexibilní materiál: FL60, EL150
Certifikovaná pryskyřice třetí stranou - Pryskyřičné materiály třetích stran schválené společností SHINING 3D, lze také použít ve vysoce přesné stereolitografické 3D tiskárně AccuFab-L4K
Zobrazit více

Články odjinud