Shining 3D EinScan Pro HD

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Už tak velmi praktickou a všestrannou řadu 3D skenerů EinScan Pro doplňuje v mnoha ohledech vylepšený model Pro HD. Přináší skvělou výkonnost při snímání ve vysokém rozlišení i při ručním skenování, včetně tmavších a odlévaných kovových povrchů. Představuje optimální volbu pro návrháře a konstruktéry hledající ten správný nástroj pro vysoce kvalitní 3D modelování. Díky novému modulu pro skenování s využitím strukturovaného světla je nyní vzor dříve využívaný u fixního skenování k dispozici také... Celý popis

Koupit za 248 038 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už tak velmi praktickou a všestrannou řadu 3D skenerů EinScan Pro doplňuje v mnoha ohledech vylepšený model Pro HD. Přináší skvělou výkonnost při snímání ve vysokém rozlišení i při ručním skenování, včetně tmavších a odlévaných kovových povrchů. Představuje optimální volbu pro návrháře a konstruktéry hledající ten správný nástroj pro vysoce kvalitní 3D modelování.

Díky novému modulu pro skenování s využitím strukturovaného světla je nyní vzor dříve využívaný u fixního skenování k dispozici také u ručního HD skenování. Minimální vzdálenost bodů 0,2 mm řízená vylepšeným algoritmem znamená přesnost u ručního skenování srovnatelnou s fixním snímáním. Zásadně se u modelu HD zvýšila kapacita snímání: dokáže zpracovat až 3 000 000 bodů za sekundu při ručním skenování a jeden snímek za méně než 0,5 sekundy ve fixním režimu. O rychlý přenos dat se stará USB 3.0.

Nízká hmotnost skeneru umožňuje vzít jej kamkoli, kde právě potřebujete snímat. Také se s ním díky tomu dobře pracuje v ručním režimu. Na místě jej už připojíte a používáte – bez složité instalace.

 

K modelu EinScan Pro HD můžete využít modulů:

- Color Pack pro snímání plnobarevných textur spolu s geometrií předlohy. Zlepšuje také efektivitu skenování díky zarovnání pomocí textury.

- Industrial Pack pro statické automatické skenování s využitím trojnožky a otočného stolku pro vyšší přesnost.

Hned dvě softwarová řešení dostanete přímo k 3D skeneru:

- ExScan Pro od Shining 3D se postará o skenování i následné zpracování dat do vysoce kvalitních 3D modelů. Poradí si s ním začátečníci i zkušení borci. Tento software vč. upgradu je bezplatný pro všechny uživatele. 

- Solid Edge Shining 3D Edition přináší pokročilé trojrozměrné CAD modelování všem uživatelům s tímto skenerem. Díky jednomu z nejznámějších systémů pro konstruktéry je ještě snazší dospět k finálním návrhu na podkladu naskenovaných dat.

Ukázka dat nasnímaných zařízením EinScan Pro HD:

Face by SHINING 3D on Sketchfab

 

Vše o stolních, přenosných i metrologických skenerech v naší nabídce →
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud