Sonos One SL

97 %
Stars
(7 hodnocení)

Reproduktor One SL pro stereo párování a prostorový zvuk domácího kina. Se Sonos One SL získáte bohatý zvuk, jenž zaplní celou místnost. Můžete ho ovládat z aplikace Sonos, z Apple AirPlay 2 i dalšími způsoby. Oslnivý zvuk pro každou místnost. Užívejte si jasný zvuk s bohatými detaily, který při každé hlasitosti zaplňuje celou místnost. Kompaktní design se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru. Umístěte ho na kuchyňskou linku, nebo ho ukryjte na poličku v kanceláři. Je odolný proti vlhkosti,... Celý popis

Koupit za 4 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Reproduktor One SL pro stereo párování a prostorový zvuk domácího kina. Se Sonos One SL získáte bohatý zvuk, jenž zaplní celou místnost. Můžete ho ovládat z aplikace Sonos, z Apple AirPlay 2 i dalšími způsoby.
Oslnivý zvuk pro každou místnost.

Užívejte si jasný zvuk s bohatými detaily, který při každé hlasitosti zaplňuje celou místnost. Kompaktní design se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru. Umístěte ho na kuchyňskou linku, nebo ho ukryjte na poličku v kanceláři. Je odolný proti vlhkosti, a tak ho můžete dát i do koupelny.

Apple AirPlay 2 v Sonos.

Streamujte zvuk přímo ze zařízení iPhone nebo iPad a požádejte Siri o přehrávání hudby z Apple Music.

Stereofonní zvuk se dvěma reproduktory.

Spárujte ho s reproduktorem Sonos One nebo s dalším One SL ve stejné místnosti a získejte oddělené stereo a prokreslenější zvuk. Použijte dva reproduktory jako zadní reproduktory domácího kina s Playbar, Playbase nebo Beam.

Sestavte si vlastní systém

Propojujte snadno reproduktory Sonos v různých místnostech prostřednictvím sítě Wi-Fi a vytvořte si domácí hudební systém pro všechny místnosti i členy domácnosti.

Snadné používání

Nastavení trvá jen několik minut a ovládání z aplikace Sonos a z Apple AirPlay 2 je snadné.

Poslouchejte po svém

Nastavte si systém podle svého a přehrávejte, co chcete a kde chcete.

Audio
Dva zesilovače třídy D, které jsou perfektně vyladěné pro ovladače reproduktoru a akustickou architekturu. Jeden výškový měnič vytváří jasnou vysokofrekvenční odezvu. Jeden středobasový měnič zajišťuje věrné přehrávání vokální frekvencí středního pásma a hluboké, bohaté basy. Nastavitelné ovladače basů a treble vám umožní přizpůsobení zvuku individuální místnosti nebo skupině místností.
Hlavní přednosti a parametry:

- Připojení prostřednictvím Bluetooth, WiFi nebo AirPlay 2 (iOS 11.4 a novější)
- Odolný proti vlhkosti
- Napájení 100-240 V, 50-60 Hz AC univerzální vstup s automatickým přepínáním
- Reproduktory One SL lze v rámci WiFi seskupovat
- Hmotnost: 1,85 kg
- Rozměry: 16.1 × 12 × 12 cm
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud