Sony 16-35mm f/4 FE ZA OSS

97 %
Stars
(6 hodnocení)

Specifikace Sony 16-35mm f/4 FE ZA OSS Popis produktu Specifikace objektivu Bajonet Bajonet E společnosti Sony Formát Full-Frame, 35 mm Ohnisková vzdálenost 16–35 mm Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm (APS-C) 24–52,5 mm Členy a povrch 10/12 Zorný úhel (35 mm) 107°–63° Zorný úhel (APS-C) 83°–44° Světelnost (F) 4 Světelnost (F) 22 Čepele clony 7 Kruhová clona Ano Minimální vzdálenost pro zaostření 0,28 m Maximální poměr zvětšení 0,19x Průměr filtru 72 mm Stabilizace obrazu (SteadyShot) Optický... Celý popis

Koupit za 31 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Specifikace Sony 16-35mm f/4 FE ZA OSS

Popis produktu

Specifikace objektivu
Bajonet
Bajonet E společnosti Sony
Formát
Full-Frame, 35 mm
Ohnisková vzdálenost 16–35 mm
Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm (APS-C) 24–52,5 mm
Členy a povrch 10/12
Zorný úhel (35 mm) 107°–63°
Zorný úhel (APS-C) 83°–44°
Světelnost (F) 4
Světelnost (F) 22
Čepele clony 7
Kruhová clona
Ano
Minimální vzdálenost pro zaostření 0,28 m
Maximální poměr zvětšení 0,19x
Průměr filtru 72 mm
Stabilizace obrazu (SteadyShot)
Optický stabilizátor SteadyShot
Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) 78 x 98,5 mm
Hmotnost 518 g
Poznámky * „Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm (APS-C)“ a „Zorný úhel (APS-C)“ pro digitální fotoaparát s výměnnými objektivy a obrazovým snímačem formátu APS-C.
Charakteristika
Širokoúhlý efekt v užitečném rozsahu zoomu
Rozsah širokoúhlého zoomu od 16 do 35 mm spolu s efektivní vestavěnou stabilizací obrazu činí tento objektiv ideální volbou pro pořizování momentek, scén v interiérech, skupinových snímků, krajin a dalších, obzvláště při použití fotoaparátu Full-Frame řady α7. Konfigurace objektivu ZEISS® Vario-Tessar® nabízí mimořádný výkon v kompaktním lehkém provedení.
Vytříbená optika přináší působivé snímky
Špičkové čistoty a minimálního zkreslení je dosaženo díky pokročilému optickému designu, který zahrnuje jeden velký člen AA a tři členy ze skla ED. Legendární povrch ZEISS® T* (T-star) ještě více zlepšuje výkon tak, že efektivně potlačuje odrazy a udržuje ostrý přirozený kontrast, obzvlášť při focení krajin.
Konstantní expozice při jakémkoli nastavení zoomu
S konstantní světelností při jakékoli ohniskové vzdálenosti můžete fotografovat se zoomem při jakékoli cloně, aniž byste se museli zabývat úpravou expozice nebo hloubky ostrosti a budete se moci soustředit jen na focení. Světelnost je F4 v celém rozsahu zoomu.
Ostré a čisté výsledky v každé situaci
Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje chvění fotoaparátu, které způsobuje rozmazání snímků při focení z ruky. Při focení noční scény nebo v místnosti za slabého osvětlení dosáhnete ostrých, jasných výsledků, aniž byste museli zvyšovat citlivost ISO a riskovat tak vyšší šum.
Ostrý a čistý obraz v celém záběru
Technologie asférické čočky zmenšuje objem na minimum, ale přitom zachovává plný zobrazovací výkon. Objektiv využívá kombinaci pěti asférických členů (včetně jednoho AA – objektiv s technologií pokročilých asférických členů) se 3 členy ze skla ED (extra nízký rozptyl) pro zachycení vysoce přesných snímků s úchvatným vykreslením – a to v mnohem menším modelu fotoaparátu, než jaký bychom u digitální zrcadlovky (DSLR) s podobným objektivem očekávali.
Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek
Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu.
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud