Sony PlayStation 4 Pro 2TB

66 %
Stars
(8 hodnocení)

 Pod názvem Playstation 4 PRO se představuje nový král herních konzolí s grafickým výkonem 2,3 x vyšším než původní Playstation 4.   Playstation 4 PRO přichází s grafickým výkonem 4,2 TFLOPs, výkonem procesoru zvýšeným o 30 procent, rozšířenou paměti a zvýšenou datovou propustností. To vše při zachování 100 procentní kompatibility se všemi dosud vydanými hrami pro Playstation 4. Velmi příjemným bonusem je skutečnost, že autoři dosud existujících PS4 her postupně vydávají rozšíření, která do těchto... Celý popis

Koupit za 14 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 Pod názvem Playstation 4 PRO se představuje nový král herních konzolí s grafickým výkonem 2,3 x vyšším než původní Playstation 4.
 
Playstation 4 PRO přichází s grafickým výkonem 4,2 TFLOPs, výkonem procesoru zvýšeným o 30 procent, rozšířenou paměti a zvýšenou datovou propustností. To vše při zachování 100 procentní kompatibility se všemi dosud vydanými hrami pro Playstation 4.
Velmi příjemným bonusem je skutečnost, že autoři dosud existujících PS4 her postupně vydávají rozšíření, která do těchto starších hrách přidávají vylepšení grafiky, pokud je budete hrát na nové Playstation 4 PRO. Jde především o vylepšené vyhlazování grafiky, zvýšení snímkové frekvence obrazu, odstranění občasného cukání v graficky náročným scénách, zvýšení počtu hráčů v multiplayeru apod. Vyjímkou nejsou ani hry, které na klasickém Playstation 4 z důvodů extrémně propracované grafiky běžely v nižším rozlišení a nově na Playstation 4 PRO pojedou ve full HD grafice (např. legendární PS4 exkluzivní hra Uncharted 4).
Hlavním důvodem, pro či pořídit Playstation 4 PRO je ale to, že jeho drtivý výkon stačí na to, aby jste hry mohli hrát v ultra HD 4K rozlišení (samozřejmě za předpokladu, že máte TV se 4K rozlišením)! Vylepšený vzhled budou mít i hry ovládané helmou virtuální reality Playstation VR, pokud je budete hrát na Playstation 4 PRO.
Hra Uncharted 4 zdarma
HDD 2TB
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud