Sony PlayStation VR V2

95 %
Stars
(41 hodnocení)

Příslušenství ke konzoli Playstation 4 PlayStation VR v2 + kamera + 5 her - Mega pack. BALENÍ OBSAHUJE - PlayStation VR  (verze mk3 z roku 2018) - PlayStation Kameru v2 - kód na stažení hry PlayStation VR Worlds - kód na stažení hry DOOM VFR - kód na stažení hry Astrobot: Rescue Mission - kód na stažení hry The Elder Scrolls V: Skyrim VR - kód na stažení hry WipEout Omega Collection Poznejte naprosto nové obzory hraní. PlayStation VR vás přenese do opravdové virtuální reality. Přímo do centra... Celý popis

Koupit za 7 755 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Příslušenství ke konzoli Playstation 4 PlayStation VR v2 + kamera + 5 her - Mega pack.

BALENÍ OBSAHUJE
- PlayStation VR  (verze mk3 z roku 2018)
- PlayStation Kameru v2
- kód na stažení hry PlayStation VR Worlds
- kód na stažení hry DOOM VFR
- kód na stažení hry Astrobot: Rescue Mission
- kód na stažení hry The Elder Scrolls V: Skyrim VR
- kód na stažení hry WipEout Omega Collection

Poznejte naprosto nové obzory hraní. PlayStation VR vás přenese do opravdové virtuální reality. Přímo do centra dění. Teprve teď poznáte, jaké je to ponořit se opravdu do hry.

Balení obsahuje také demo disk s demoverzemi: Driveclub VR, PlayStation VR Worlds, RIGS, Tumble VR, Battlezone, EVE: Valkyrie, Wayward Sky a Headmaster.

 
UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK
V okamžiku, kdy si nasadíte PlayStation VR se vám začne před očima vynořovat impozantní virtuální svět. Při pootočení hlavy se vám v reálném čase přirozeně a intuitivně otočí i obraz virtuálního světa. Při využití zvukové 3D technologie vyvinuté speciálně společností Sony se zároveň v reálném čase změní i zvuky, a to v závislosti na poloze hlavy v 360stupňovém virtuálním prostoru. Kromě toho můžete díky ovladači pohybu PlayStation Move a bezdrátovému ovladači DualShock 4 prozkoumávat zákoutí virtuálního světa a užívat si interakci s virtuálními postavami tak, jako by byli skutečně přítomni ve světě hry.

PONOŘTE SE DO HRY A VTÁHNĚTE OSTATNÍ
Dejte ostatním možnost užít si hru s vámi nebo proti vám prostřednictvím sociální obrazovky PlayStation VR. Promítejte to, co vidíte v soupravě, na televizní obrazovku, ať se ostatní mohou zapojit do akce. Ostatní tak stále mohou sledovat vaše hraní nebo v případě multiplayerových her se rovnou zapojit také.

PÁR TECHNICKÝCH DETAILŮ
PlayStation VR obsahuje OLED displej o velikosti 5,7 palců. Rozlišení činí 1920×RGB×1080 (960×RGB×1080 na oko). Obnovovací kmitočet je 120Hz a úhel zorného pole cca 100 stupnů. Uvnitř helmy je akcelerometr a gyroskop, díky kterým zaznamená každý váš pohyb.

OBSAH BALENÍ
- Souprava PlayStation VR v2
- Procesní jednotka
- Stereofonní sluchátka
- Kabel HDMI
- Kabel USB
- Adaptér a síťový kabel AC
- Adaptér pro připojení soupravy PS VR

UPOZORNĚNÍ
- PlayStation VR není určeno dětem do 12 let. 
- PlayStation VR je naprosto nevhodné pro epileptiky
- Někteří lidé mohou při zobrazování obsahu virtuální reality pociťovat pohybovou nevolnost, žaludeční nevolnost, dezorientaci, neostré vidění či jiné nepříjemné pocity. Pokud se nějaký příznak vyskytne, okamžitě přestaňte zařízení používat.
- Rodiče mohou upravit nastavení rodičovské kontroly v PS4, tak aby použití PS VR bylo omezeno.
Zobrazit více

Články odjinud