Sony SRS-XB33

98 %
Stars
(14 hodnocení)

Běžná výdrž baterie (hod.): 24 Napájení: vestavěný akumulátor Bezdrátové připojení: Bluetooth; NFC Rádio: NE USB : ANO Vstup AUX: NE Příjem telefonních hovorů: ANO Odolnost: IP67 Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO Barva: černá Označení BT připojení: SRS-XB33 Velikost: 25 cm Provedení výrobku: černá barva Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní a odolné provedení s dlouhou výdrží baterie, hlubokým basovým zvukem a blikajícími světly. Dává vám tak svobodu bavit se kdekoli a kdykoli... Celý popis

Koupit za 3 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžná výdrž baterie (hod.): 24

Napájení: vestavěný akumulátor

Bezdrátové připojení: Bluetooth; NFC

Rádio: NE

USB : ANO

Vstup AUX: NE

Příjem telefonních hovorů: ANO

Odolnost: IP67

Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO

Barva: černá

Označení BT připojení: SRS-XB33

Velikost: 25 cm

Provedení výrobku: černá barva

Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní a odolné provedení s dlouhou výdrží baterie, hlubokým basovým zvukem a blikajícími světly. Dává vám tak svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.

» Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK

» Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný

» Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk

» Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: Až 14 hodin)

» Oživte svůj večírek blikajícími světly

Uspořádejte párty kdekoli a kdykoli

Odolný proti vodě, prachu a otřesům. Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní design s baterií s dlouhou výdrží, takže vám nic nebude bránit při poslouchání hudby jako vystřižené z festivalu.

Objevte model SRS-XB33

Seznamte se s některými funkcemi a technologiemi, kterými se model SRS-XB33 vyznačuje.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Odolnost

Díky odolné konstrukci a dlouhé výdrži baterie vás reproduktor SRS-XB33 nenechá na holičkách.

Připravena na cokoli

Reproduktor SRS-XB33 je skutečně odolný, takže vám dá svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.

Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný

Díky krytí IP67 je reproduktor vodotěsný a odolný proti slané vodě – takže se nemusíte bát jej používat ani u moře či u bazénu – a není žádný problém ho umýt.

Naprosto prachuvzdorný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB33 vzít na pláž, do lesa, na poušť, zkrátka kamkoli chcete – nepřestane hrát ani v prašném prostředí.

Odolnost především

Reproduktor SRS-XB33 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB33 upustíte, bude stále funkční.

Dlouhá životnost baterie

Výdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB33 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutým osvětlením v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 14 hodin zábavy.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?

Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit modelu XB33 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar.

Vyšší akustický tlak a nižší zkreslení

Nekruhový tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.

Čistší zvuk a širší zvuková scéna

Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Uslyšíte hudbu jako naživo

Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK

Reproduktory modelu SRS-XB33 byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Naše hranaté reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Rozsviťte večírek

Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB33 je vybaven osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu. Můžete dokonce změnit barvu proužkového světla, aby odpovídalo vaší náladě.

Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

S funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH® propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Aplikace Fiestable

Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB33 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB33 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Telefonování v režimu handsfree

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok

Ať už umístíte reproduktor SRS-XB33 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty.

Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH® a NFC™

Technologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je to.

Nabíjecí porty USB Type-C® a USB

Reproduktor SRS-XB33 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®. Pokud vašemu smartphonu začne docházet energie, stačí ho zapojit do portu USB reproduktoru a baterii dobít.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 1.100

Výška (cm): 9.40

Šířka (cm): 24.60

Hloubka (cm): 10.60

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 1.406

Výška (cm): 15.50

Šířka (cm): 13.00

Hloubka (cm): 26.50

EAN: 4548736109315

Záruční doba: 24 měsíců

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, zvuk EXTRA BASS, app Music Center pro ovládání, funkce Party Connect, světelné efekty, odolnost IP67, handsfree, výdrž baterie 24 hod.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud